300 TL bandında kulaklık önerisi

yusuf mercan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben Gamepower Mihawk aldım ama dip ses yüzünden iade ettim, şimdi yeni bir kulaklık alacağım. Önerisi olan cevap verebilir mi?

Bütçenizi aşma şansınız var mı? Aşabilirseniz HyperX Cloud Stinger öneririm;

Bakınız: 250-300TL arası.

79TL aşabilirseniz bütçeyi Cloud Stinger Core var.

Bütçenizi aşma şansınız var mı? Aşabilirseniz HyperX Cloud Stinger öneririm;
Hocam ben de ya HyperX Cloud Stinger ya da HS35 alacağım hangisini tavsiye edersiniz? Aralarındaki fark ne?

Hocam ben de ya HyperX Cloud Stinger ya da HS35 alacağım hangisini tavsiye edersiniz? Aralarındaki fark ne?
Corsair HS35'den daha dayanıklı diye biliyorum çünkü Corsair HS35'in plastiğini kolayca kıranlar olmuş. HyperX Cloud Stinger'in mikrofonu HS35'den daha iyi. HyperX'in padleri deri diye biliyorum. @enonertetanem

Corsair HS35'den daha dayanıklı diye biliyorum çünkü Corsair HS35'in plastiğini kolayca kıranlar olmuş. HyperX Cloud Stinger'in mikrofonu HS35'den daha iyi. HyperX'in padleri deri diye biliyorum. @enonertetanem
HyperX Cloud Stinger'in pedleri kumaş hocam. Benim tercihim de kumaş olması yönünde zaten.

400 Tlye kadar önerilecek en iyi kulaklık

HyperX Cloud Stinger Core​

bumudur arkadaşlar hyper x cloud vardı bende 5-6 yıl oldu heralde 300tl idi sımdı ucmus fiyati değiştirmem gerekiyor kablosu eridi tek kulak temassızlık varda 400tlye kadar en iyisi buysa bende alacağım

Geri
Yukarı