300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

taxak1

Hectopat
Xiaomi Redmi Airdots tws Bluetooth 5.0 kulaklık kulaklığımın tekini kaybettiğim için kulaklık alacağım, önerileriniz var mı?
TaoTronics SoundLiberty 92.
KZ s1D dinamik tws 5.0 Bluetooth.
Gibi modelleri düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Airdots tws Bluetooth 5.0 kulaklık kulaklığımın tekini kaybettiğim için kulaklık alacağım, önerileriniz var mı?
TaoTronics SoundLiberty 92.
KZ s1D dinamik tws 5.0 Bluetooth.
Gibi modelleri düşünüyorum.

TaoTronics SL92'yi çok övüyorlar. Kendim deneyimlemedim ama Xiaomi Airdots'dan daha iyi olduğunu söyleyenler var. (ben de Airdots kullanıyorum.)

Bu yardımcı olur umarım. Youtube kanalı da mevcut.

Bu yardımcı olur umarım. YouTube kanalı da mevcut.

Bende YouTube da dolaşırken denk gelmiştim kanalına böyle sitesi olduğunu bilmiyordum Haylou T19 modelini beğenmiş kendisi bende baktım özellikleri güzel ya Amazon'da uygun fiyata buldum. Teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/anker-s...NMTzHophBZezgLUPSTy6TGE77_Mti438aAlIyEALw_wcB bunu alabilirsin abim kullanıyor ve dışarıdan hiç ses gelmiyor ve pil ömrü aşırı derecede yüksek.
Arkadaş kulak içi tarzında tws bakıyor. Bu kulaklık bende mevcut ağırlığından hiç memnun değilim. Ama ses performansı ve pil ömrü konusunda gerçekten çok iyi. Malzeme kalitesi de fiyatına göre iyi sayılır. Biraz hafif olsaymış efsane olurmuş. Sırf ağır olduğunda iade edenlerin olduğunu biliyorum. Ben etmedim arada takıp müzik dinleyip fazla ağırlığını hissetmeden çıkartıyorum. Hele de kulak içine alışanlar varsa daha da rahatsız olacaklardır.

TaoTronics SoundLiberty 92 modelini bilmiyorum fakat aynı markanın 53 Pro modelini kullanıyorum. Son derece memnunum. Müzik performansı gayet iyi, üzmez. Özellikle mikrofon performansı rakiplerine göre çok iyi. Kardeşimde Haylou'nun bir modeli vardı Airdots'a benzeyen. Onunla kıyaslayacak olursam mikrofon konusunda TaoTronics çok daha iyi. Saatlerce kullandığım oldu, hiç rahatsız olup çıkardığımı da hatırlamıyorum. Şarjı da gayet iyi gidiyor. Benim için tek sıkıntı şu, sağ kulaklık arada sırada kulağımdan düşüyor. Sol kulaklıkta hiç oynama yok ama sağdaki düşüyor. Diğer silikonları da denedim fakat çözemedim. Benim kulakiçi yapımdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Kulaklıkla alakalı olsa ikisi de düşerdi diye düşünüyorum. 53 Pro ile 92 modellerinin özelliklerini karşılaştırmadım fakat silikonlu kulaklık kullanmayı düşünürseniz 53 Pro modeline de bakın derim.

TaoTronics SoundLiberty 92 modelini bilmiyorum fakat aynı markanın 53 Pro modelini kullanıyorum. Son derece memnunum. Müzik performansı gayet iyi, üzmez. Özellikle mikrofon performansı rakiplerine göre çok iyi. Kardeşimde Haylou'nun bir modeli vardı Airdots'a benzeyen. Onunla kıyaslayacak olursam mikrofon konusunda TaoTronics çok daha iyi. Saatlerce kullandığım oldu, hiç rahatsız olup çıkardığımı da hatırlamıyorum. Şarjı da gayet iyi gidiyor. Benim için tek sıkıntı şu, sağ kulaklık arada sırada kulağımdan düşüyor. Sol kulaklıkta hiç oynama yok ama sağdaki düşüyor. Diğer silikonları da denedim fakat çözemedim. Benim kulak içi yapımdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Kulaklıkla alakalı olsa ikisi de düşerdi diye düşünüyorum. 53 Pro ile 92 modellerinin özelliklerini karşılaştırmadım fakat silikonlu kulaklık kullanmayı düşünürseniz 53 Pro modeline de bakın derim.

Haylou T19 modelini sipariş verdim 53 Pro modelini düşünüyordum ama vazgeçtim kızıl ötesi özelliği uygulaması olduğu için Haylou T19 modelini seçtim Amazon'da fiyatı da indirimdeydi. Teşekkür ederim öneriniz için.

SoundLiberty 92 kullanıyorum gayet memnunum şarj ömrü ses kalitesi 200 liraya göre gayet tatmin edici kulak içi silikonsuz arıyorsan direk al bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı