300 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Husnuconban

Decapat
Daha fazla  
Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Şu anda kullandığım kulaklık JBL'nin giriş seviye kablolu kulaklığı. Beklentilerim çok yüksek değil. Fiyat 300 civarı bakıyorum. Daha ucuzu da olur, fiyatın biraz üstünde de olabilir. Daha önce hiç kullanmadım, yakınımda kullanan da yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kulak içi.

Listemde bu kulaklık da vardı. Parasını hak edicekse alırım. F/p olması önemli benim için.
Kullanıyorum. Memnunum. Şarjı uzun gidiyor. Kulakta iyi oturuyor. Yani diğer top sekline yakın olan Bluetooth kulaklıklar gibi kulağından çıkmıyor. Estetik. Güzel yanı parasını hak ediyor bence.

Kullanıyorum. Memnunum. Şarjı uzun gidiyor. Kulakta iyi oturuyor. Yani diğer top sekline yakın olan Bluetooth kulaklıklar gibi kulağından çıkmıyor. Estetik. Güzel yanı parasını hak ediyor bence.
Oyunlarda denediniz mi hiç gecikme vs var mı? Normalde oyun oynarken kablolu kulakiçi kullanıyorum.

Oyunlarda denediniz mi hiç gecikme vs var mı? Normalde oyun oynarken kablolu kulakiçi kullanıyorum.
Dostum gecikme Bluetooth kulaklıklarda olan genel bir şey. Youtube'dan test ettim. Saniyenin 10 da biri kadar bir gecikme var. Rekabetçi oyunlarda gecikme hissediliyor. O yüzden hikayeli oyunları bluetooth kulaklık ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı