300 TL Bütçeli Klavye Önerisi

Bütçe
300

murky_future

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Frisby FX2 klavyesini kullanıyorum, artık yenilemek istediğim için güzel bir klavye arayışındayım ancak mekanik nedir, membran nedir deneyimlemediğim için seçmekte problem yaşıyorum.
300 TL bandında önerilerinizi bekliyorum.
CS:GO oynuyorum, RGB önemli değil, bilek desteği olsa daha iyi olur ancak çok elzem değil.

Şu anki kullandığın klavye membrane bir klavye. Tuşun altında bir mekanizma yok. Mekanik klavyelerin altında switch bulunur ve tepkime süreleri çok daha hızlıdır. Hissiyat olarak da çok farklıdır.
Mekanik;
1614693511902.png

Membrane;
1614693522956.png

Önerim;

Şu anki kullandığın klavye membrane bir klavye. Tuşun altında bir mekanizma yok. Mekanik klavyelerin altında switch bulunur ve tepkime süreleri çok daha hızlıdır. Hissiyat olarak da çok farklıdır.
Mekanik;
Eki Görüntüle 902983
Membrane;
Eki Görüntüle 902984
Önerim;
Hocam dfs bilgisayardan artık önermeseniz iyi olur.

Mekanik;
Eki Görüntüle 902983
Membrane;
Eki Görüntüle 902984
Önerim;
Sürekli A-D yaptığımda klavye benim basışım kadar hızlı hareket etmiyor sorun membran olmasında mı?
Apaçi Atçı hocamızın attığı klavye şuan 350 bandında bulunuyor sizin attığınız ile farkları nelerdir?

Geri
Yukarı