300 TL çalışma masası önerisi

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Çekindiğim nokta ileride ayağın stokta kalmaması. O yüzden almak istiyorum biraz her ihtimale karşı. Ancak çok kalitesiz masalar bile dayanabilirken bunda sıkıntı yaşayacağımı da sanmıyorum bir yandan. Kararsızım o yüzden.

Ikea'nın bahsi geçen model masa tablaları sıkıştırılmış karton. YouTube'da birçok test videosu var. 150 cm olanını kendim de deneyimledim. Zangır zangır sallanıyor. Sıkıştırılmış karton olduğundan güvenli de hissettirmiyor. Ama 120 cm olanını iş yerinde uzun süre kullandım. O daha güven verici ve sallantısız.

Tam şu an siparişi geçmiştim. :D

200 cm'lik versiyonunun testini izledim ve gayet iyiydi. Ayakları zaten ayarlanabiliyor. Sorun yaşayacağımı sanmıyorum açıkçası bu konuda.
Söylemeyi unutmuşum @SideWinder teşekkür ederim. Ayakasız olarak masanın siparişini geçtim. Geldiğinde esneme olursa direkt ayak da alacağım. :)

Son düzenleme:
Tam şu an siparişi geçmiştim. :D.

200 Cm'lik versiyonunun testini izledim ve gayet iyiydi. Ayakları zaten ayarlanabiliyor. Sorun yaşayacağımı sanmıyorum açıkçası bu konuda.
Söylemeyi unutmuşum @SideWinder teşekkür ederim. Ayakasız olarak masanın siparişini geçtim. Geldiğinde esneme olursa direkt ayak da alacağım. :)

Bu masayı almayı düşünüyorum da kullanıyor musunuz hala?

Sepete eklemek için demiştim onu.

Öte yandan masa esniyor zaten, ek ayak almasını belirtmiştim bu nedenle.

Masayı almayı düşünüyorum da fareyiubiraz çılgınca kullanıyorum. Ondan dolayı masada bir sallanma olur mu? Cevaplarsan sevinirim. Masa çok sallanıyorsa raf alsam sallantısı geçer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı