300 TL Drone Önerisi

Daha fazla  
300 TL civarına bir drone almak istiyorum. Ancak pek güzel model bulamadım, teknik özellik konusunda.

Aradıgım şeyler:
  • Kontrol mesafesi Min. 150Mt
  • Havada sabit kalma
  • Anlık olarak görüntü izleme
  • Dronu başlangıc konumuna geri çevirme
Bu kadar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Öncelikle bir şey söylemek istiyorum,bu fiyat segmentinde bu özelliklerde drone bulmak biraz zor bir şey. Ama f/p olan çok iyi dronelerde var bu fiyatlarda.Bu özelliklerde bir drone var ama tek eksiği 150m değilde 100 metre kontrol menzili var.HD 720P video kamerası var 2mp de fotoğraf kamerası var.Bu dronenin eve dönüş modu,headline,takal gibi özellikleride var ayrıca havadada asılı kalabiliyor,kumandadan elinizi çektiğiniz zaman otomatikmen duruyor.dediğniz canlı kamera modu da var.Canlı izleme modunu mobil uygulamasını indirip yapabiliyorsunuz,ve mobil uygulamasında bir çok özellik bulunduruyor bu açıdanda çok güzel bir drone. Fiyatı 300 tl yi geçmiyor bu yöndende çok güzel,hemde katlanabilir kanatları vs var direk cebinize koyup götürebilirsiniz.Mobil uygulaması sadece Android ve İos cihazlarda bulunmaktadır,Windows telefonlarda bulunmamaktadır.

Drone nin linki: Eachine E51 Wifi Kameralı Mini Drone - Dron Market

Öncelikle bir şey söylemek istiyorum, bu fiyat segmentinde bu özelliklerde drone bulmak biraz zor bir şey. Ama F/P olan çok iyi dronelerde var bu fiyatlarda. Bu özelliklerde bir drone var ama tek eksiği 150M değil de 100 metre kontrol menzili var. HD 720p video kamerası var 2MP de fotoğraf kamerası var. Bu dronenin eve dönüş modu, headline, takal gibi özellikleride var ayrıca havadada asılı kalabiliyor, kumandadan elinizi çektiğiniz zaman otomatikmen duruyor. Dediğniz canlı kamera modu da var. Canlı izleme modunu mobil uygulamasını indirip yapabiliyorsunuz, ve mobil uygulamasında birçok özellik bulunduruyor bu açıdanda çok güzel bir drone. Fiyatı 300 TL'yi geçmiyor bu yönden de çok güzel, hem de katlanabilir kanatları vs var direk cebinize koyup götürebilirsiniz. Mobil uygulaması sadece Android ve iOS cihazlarda bulunmaktadır, Windows telefonlarda bulunmamaktadır.

Dronenin linki: Eachine E51 Wifi Kameralı Mini Drone - Dron Market

Şu an 300 TL :(

Geri
Yukarı