300 TL ekran kartı önerisi

Arkadaşlar benim bilgisayarım Turbox ATM9920416 i5 650 Turbo 3.46GHz 8GB Ram 120GB Ssd 19.5'' Mon. Ofis Bilgisayarı : Atom Bilişim
En fazla 300 TL bilgisayar ekran kartı önerir misiniz?

Hocam 300 TL'ye alacağınız ekran kartıyla muhtemelen Minecraft'ta 1 FPS sabit oynayacaksınızdır ayrıca ekran kartı olduğundan da emin olun makineyi falan patlatmayın alınmaz 300 TL'ye bu devirde. Yani alınır alınmasına ama ekran kartı alınmaz en azından kaliteli bir şey istiyorsanız.

Güç kaynağınız 500w ve üzeriyse ikinci elden sağlam HD6850/6870 değilse HD 7770/GTX 650 ancak bulunabilir.

Hocam 300 TL'ye alacağınız ekran kartı muhtemelene Minecraft'ta 1 FPS sabit oynayacaksınızdır ayrıca ekran kartı olduğundan da emin olun makineyi falan patlatmayın alınmaz 300 TL'ye bu devirde. Yani alınır alınmasına ama ekran kartı alınmaz en azından kaliteli bir şey istiyorsanız.

Hocam maalesef herkes bu diyarda zengin değil. Elbette 2-3krş parayı bile ben anca buluyorum. Arkadaşta ucuz bütçeli bir ekran kartı istemiş o kadar. Ayrıca alacağı en basit GT 710 bile Minecraft'ta sabit 120FPS falan alıyor.

Geri
Yukarı