300 TL ekran kartı önerisi

esadtetik

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bütçem 300 TL, ekran kartı önerisi yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk önce sistem bileşenlerinizi yazın.
Bir de ne amaçla kullanacağınızı ve ikinci el mi yoksa sıfır olarak mı almak istediğinize dair detay belirtin.

Sıfır olarak ancak bu kral var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Düşük sistem gerektiren oyunlarda idare eder.
Lakin hocam Afox markası kötü bir marka mı?
Burada alınmayacak markalar hakkında açılan bir konuda adı geçiyordu.

Hocam ilk önce sistem bileşenlerinizi yazın.
Bir de ne amaçla kullanacağınızı ve ikinci el mi yoksa sıfır olarak mı almak istediğinize dair detay belirtin.

2. el olmayacak oyun oynayacağım sistemim AMD Athlon X4 2.80GHz işlemci 350Watt güç kaynağı 4 GB RAM.

Hocam attığınız Afox'u çok beğendim teşekkür ediyorum iyi ki varsınız fakat iyi FPS verir mi marka farkı olur mu Afox kötü bir marka mı?

@Wolfvo şahsen kötü demezdim. Hong Kong merkezli bir üretici genelde ucuz veya düşük segmente yöneliyorlar. 10-15 yıldır piyasadalar.

Hocam attığınız Afox'u çok beğendim teşekkür ediyorum iyi ki varsınız fakat iyi FPS verir mi marka farkı olur mu Afox kötü bir marka mı?

Kartın performansı videoda var yani çok bir beklentin olmasın. İkinci elde daha performanslı kartları bulabilirsin. Sıfır olarak ise bu alınabilir.

@Wolfvo şahsen kötü demezdim. Hong Kong merkezli bir üretici genelde ucuz veya düşük segmente yöneliyorlar. 10-15 yıldır piyasadalar.

Kartın performansı videoda var yani çok bir beklentin olmasın. İkinci elde daha performanslı kartları bulabilirsin. Sıfır olarak ise bu alınabilir.

GTA 5 800x600 çözünürlükte ve düşük grafiklerde kaç FPS alırım ekstradan gölgeleride kapatırsak.

Yeni konular

Geri
Yukarı