300 TL Ekran Kartı Önerisi

Almaren

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, bilgisayarımın ekran kartı yanmış. Yeni bir tane almayı düşünüyorum ama bu zamana kadar donanımla hiç alakam olmadı. Sistem özelliklerini yazmak isterdim ama bilgisayardan hiçbir şekilde görüntü alamadığım için yazamıyorum, bütçem max 300 lira. Nasıl bir ekran kartı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cihan Tatlı herhalde buralarda yenisin. Her mesajına merhaba diye başlamana gerek yok :)

350 TL'ye R7 250X vardı. GTA 5'i Ultra ayarlarda 35 FPS açmasıyla efsane olmuştu. Bulabilirsen ve güç kaynağın yeterli ise alabilirsin.
R7 250X GTA 5 Performansı

Buralarda yeni olduğumdan değil de hem selam verme, hem de şirket maillerinden alışkanlık kalmasından dolayı bu şekilde.

İyi günler, bilgisayarımın ekran kartı yanmış. Yeni bir tane almayı düşünüyorum ama bu zamana kadar donanımla hiç alakam olmadı. Sistem özelliklerini yazmak isterdim ama bilgisayardan hiçbir şekilde görüntü alamadığım için yazamıyorum, bütçem max 300 lira. Nasıl bir ekran kartı tavsiye edersiniz?
Dostum biraz geç gördüm ama hala almadıysan cevaplıyım kart r7 360 750 ti kadar güçlü bir kart 1080p çözünürlükte low medium ayarlarda yeni nesil oyunları çalıştırabilirsim 45 tl fazla vererek .MSI R7 360 OC GDDR5 2GB 128 Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı