300 TL fare önerisi

Bütçe
312
başka bir yerde pulsefire çok önerildi kötü olmasının sebebini açıklayabilir misiniz hocam? az daha sipariş edecektim iyiki sormuşum o zaman buraya
Ben bunu Pulsefire FPS Pro ile karıştırdım, Pulsefire Surge'da PMW 3389 sensörü var. Bu durumda sıralama değişiyor. Pulsefire Surge daha iyidir.

Başka bir yerde PulseFire çok önerildi kötü olmasının sebebini açıklayabilir misiniz hocam? Az daha sipariş edecektim iyi ki sormuşum o zaman buraya.

Kanka bir markası var bir de sensörü, gerisi çok kötü. Kullandığım süre boyunca takılma, donma, kendini kapatma, sensörün hareket etmemesi, ışıkların durduk yere sönmesi ve scroll sorunu yaşadım. Bloody A4 takılıyor diye geçmiştim inan o bile düşük sensörle daha çok zevk veriyordu. Bugünde aynı şekilde 1-2 el Valorant oynamak istedim, her dakikada bir kendini kapatıyor ve kabloyu çıkarıp takmayınca düzelmiyor. Çok kanser edici bir deneyim yaşadım, ama seçim senin.

Kanka bir markası var bir de sensörü, gerisi çok kötü. Kullandığım süre boyunca takılma, donma, kendini kapatma, sensörün hareket etmemesi, ışıkların durduk yere sönmesi ve scroll sorunu yaşadım. Bloody A4 takılıyor diye geçmiştim inan o bile düşük sensörle daha çok zevk veriyordu. Bugünde aynı şekilde 1-2 el Valorant oynamak istedim, her dakikada bir kendini kapatıyor ve kabloyu çıkarıp takmayınca düzelmiyor. Çok kanser edici bir deneyim yaşadım, ama seçim senin.
senin mouse unda sorun var mış gibi geldi bana her mouse da olmaz herhalde
Ben bunu Pulsefire FPS Pro ile karıştırdım, Pulsefire Surge'da PMW 3389 sensörü var. Bu durumda sıralama değişiyor. Pulsefire Surge daha iyidir.
hocam şimdi aşırı kararsızım siz olsanız ikisinden hangisini sipariş ederdiniz söyleyin edeyim valla ya

Ben 8 yıldır Bloody markasını kullanıyorum ve kötü bir yanını inanın görmedim. Mouse modelimde Bloody v2 olarak geçiyor, daha önce Logitech ve SteelSeries kullandım en memnun kaldığım şu an kullandığım Bloody oldu.

Senin mouseunda sorun var mış gibi geldi bana her mouse da olmaz herhalde
Senin mouseunda sorun var mış gibi geldi bana her mouse da olmaz herhalde

Hocam şimdi aşırı kararsızım siz olsanız ikisinden hangisini sipariş ederdiniz söyleyin edeyim vallahi ya

Bu arada yapı kalitesi yani sağlam malzeme istiyorsanız Razer ve SteelSeries iyidir, seçenekler arasında da DeathAdder V2 Mini.

Bu arada yapı kalitesi yani sağlam malzeme istiyorsanız Razer ve SteelSeries iyidir, seçenekler arasında da DeathAdder V2 Mini.
tamamdır hocam v2 mini yi sipariş geçiyorum en çok o güven verdi.
Yabancı forumlarda da karşılaştım, benim yaşadığım sorunları yaşayanlar var. Belki dediğin gibidir ama gerisi garantiye kalmış.
hocam valla hyperx korkuttu v2 mini alıyorum

Ben 8 yıldır Bloody markasını kullanıyorum ve kötü bir yanını inanın görmedim. Mouse modelimde Bloody V2 olarak geçiyor, daha önce Logitech ve SteelSeries kullandım en memnun kaldığım şu an kullandığım Bloody oldu.

Kesinlikle, A90 modelini kullanıyordum, verdiğim en iyi 120TL olmuştu. 2 sene kullandım, şu an arkadaşıma verdim 1 senedir kullanıyor.

Kesinlikle, A90 modelini kullanıyordum, verdiğim en iyi 120TL olmuştu. 2 sene kullandım, şu an arkadaşıma verdim 1 senedir kullanıyor.
Bende 60 tl ye almıştım Bimeks'ten :D. Samimi söylüyorum tank gibi mouse hatta arayüz programı bile çok hoşuma gitmişti makro ve tuş atamaları konusunda hiç üzmemişti beni sağolsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı