300 TL fare önerisi

xmanford

Hectopat
Logitech M185 mouse kullanıyorum. Artık eskidi, elim küçük olduğu için tam uygun geldi bana fakat kablolu mouse almak istiyorum. Bu belirttiğim mouse ölçülerinde 300 TL civarı fare önerinizi bekliyorum teşekkürler. Oyun için değil iş için kullanıyorum günde 15 saat civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech M185 mouse kullanıyorum. Artık eskidi, elim küçük olduğu için tam uygun geldi bana fakat kablolu mouse almak istiyorum. Bu belirttiğim mouse ölçülerinde 300 TL civarı fare önerinizi bekliyorum teşekkürler. Oyun için değil iş için kullanıyorum günde 15 saat civarı.

Elin küçükse V2 mini al

Razer'ı bir defa kullandığında tüm sistemini Razer'a çeviriyorsun. Bu yüzden farklı marka önerdim hocam 😅
Ben de hiç düşünmememe rağmen indirimi duyunca faremi Corsair'i kenara kaldırıp Razer ile değiştirdim. Herhalde klavyem bozulunca da Razer bakacağım gibi görünüyor :D

bonus-19.jpg

Ben de hiç düşünmememe rağmen indirimi duyunca faremi Corsair'i kenara kaldırıp Razer ile değiştirdim. Herhalde klavyem bozulunca da Razer bakacağım gibi görünüyor :D

Eki Görüntüle 1399083
Hocam harika gözüküyor umarım bozulmaz. Bilek desteğini nereden aldınız hocam? Arkadaşımda MSI Vigor GK50 Low Profile var fakat bilek desteğine ihtiyaç duyuyor.

Hocam harika gözüküyor umarım bozulmaz. Bilek desteğini nereden aldınız hocam? Arkadaşımda MSI Vigor GK50 Low Profile var fakat bilek desteğine ihtiyaç duyuyor.
Amazon yurtdışından buldum. Son üründü. Sen dahil bugüne kadar 10-15 kişi sordu ama link veremediğim için çok üzüldüm. 150 TL gibi çok da uygun bir fiyata almıştım. Low profile ile uyumlu çok güzel Kensington bilek destekleri var ama. Aşağıdaki ürün üzmeyecektir.

Bir de bu var. Yarım santim daha yüksek. Sanırım yukarıdaki çok ince gelecektir.

@aksiyonel

Eki Görüntüle 1399083
Hocam klavyeye bağlı olan kablonun detaylarına bayıldım. Orjinalinde mi böyledir yoksa ekstra siz mi ilgilendiniz?

Geri
Yukarı