300 TL fare önerisi

Yaklaşık 8-9 aydır kullandığım bir mouse herhangi bir sıkıntı çıkartmadı. 6400 dpi ve Tek renk yeşil rgb aydınlarması mevcut.

Viper Mini, Deathadder V2 Mini.

Hocam klavyeye bağlı olan kablonun detaylarına bayıldım. Orjinalinde mi böyledir yoksa ekstra siz mi ilgilendiniz?
Beğenmene çok sevindim. Kendim Mod'lamam. Normalde standart kablolu bir klavye. Ama ben portable Type-C girişli hale getirdim ve kabloyu kendim Coiled hale getirerek yurtdışından aldığım Mini XLR konnektör ile de bu son haline getirdim.

Biraz can sıkıntısı işte insanı bunlarla uğraştırıyor. Ortaya çıkan sonuç da o kadar mutlu ediyor ki. Herkesin dilinde olan custom klavyelerden pek haz etmiyorum. Corsair olsun benim olsun modundayım. Bu da kullandığım ilk mekanik klavye ve neden olmasın diyerek kolları sıvadım.

29.jpg

20220507_222019.jpg

bonus-18.jpg

Beğenmene çok sevindim. Kendim Mod'lamam. Normalde standart kablolu bir klavye. Ama ben portable Type-C girişli hale getirdim ve kabloyu kendim Coiled hale getirerek yurtdışından aldığım Mini XLR konnektör ile de bu son haline getirdim.

Biraz can sıkıntısı işte insanı bunlarla uğraştırıyor. Ortaya çıkan sonuç da o kadar mutlu ediyor ki. Herkesin dilinde olan custom klavyelerden pek haz etmiyorum. Corsair olsun benim olsun modundayım. Bu da kullandığım ilk mekanik klavye ve neden olmasın diyerek kolları sıvadım.

Eki Görüntüle 1399124

Eki Görüntüle 1399122

Eki Görüntüle 1399125
Hocam harika gözüküyor ellerinize sağlık gerçekten. Tertemiz bir düzen ve estetiklik katmış masaüstünüze.
Masasüstü saatinizle ilgili link de paylaşabilirseniz memnun olurum.

Geri
Yukarı