300 TL fare önerisi

Sensör ve Switch olarak iyi fakat malzeme yapısı aşırı berbat, malzemesinde kronik sorun var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende diyorum aldığım tap taze fareyi ilk günden kırdım. Sayenizde normal olduğunu fark ettim sağolun.
G300S'ten Deathadder V2'ye geçince G300S bana daha tok gelmişti yapısı ve tıklaması olarak.
G300S'i sıkınca esneme çok olmazken V2'de bayağı açık şekilde oluyor.

Bir de Benim farenin, mavi daire ile, işaretli kısmı mouse pade sürtme yapıyor. Ve bu sürtme aşırı derecede rahatsız etmekte. Önceden kullandığım hiçbir farede denk gelmediğim bir olay.

DAV2.png

Son düzenleme:
Bende diyorum aldığım tap taze fareyi ilk günden kırdım. Sayenizde normal olduğunu fark ettim sağ olun.
G300S'ten DeathAdder V2'ye geçince G300S bana daha tok gelmişti yapısı ve tıklaması olarak.
G300S'i sıkınca esneme çok olmazken V2'de bayağı açık şekilde oluyor.

Bir de Benim farenin, mavi daire ile, işaretli kısmı mouse pade sürtme yapıyor. Ve bu sürtme aşırı derecede rahatsız etmekte. Önceden kullandığım hiçbir farede denk gelmediğim bir olay.

Eki Görüntüle 1484950

Hocam öyle ya ama sensörü güzel, yazılımıda. Basilisk V2 düşünüyorum ben mouse gurmesiyim de :D

Sorunlu ürün çıkarsa iade etmek zor değil. DAv2 bahsettiğiniz Rival3'le rakip bile değil zaten.

DAv2 çok daha iyi zaten aksini iddia etmedim fakat sırf denemek için Razer Basilisk v2'ye şans vereceğim.

Hocam öyle ya ama sensörü güzel, yazılımıda. Basilisk V2 düşünüyorum ben mouse gurmesiyim de :D
Hocam sensörü güzelde ben fareyi yandan sıkmayı seven birisiyim. Bu fare sürekli esnediği ve gacırdadığı için deli ediyor. Birde sürtünce 2 katı deli ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı