300 TL fare önerisi

Bütçe
300
Deathadder V2 Mini İtopya mağazada 300 liraymış yarın ders günüme denk geliyor bu yüzden Beyazıtta olacağım dönüşte uğrayıp hem Deathadder hem de M55 deneyip karara varacağım sonuçları daha sonra buraya yazarım.

Sorunlu bir mouse değil miydi bu?

O Logitech kronik sorunlu ve eski biraz. Sensörü filan da kötü artık. Alınmaz, araştırdım bayağı.

Usta kronik sensör sorunlusu olan 102 idi. Prodigy 203'lerde öyle bir sorun yok. Sensör yenilendi. Ayrıca 400 küsur şu an tüm sitelerde. Büyük fırsat kaçırdınız bence.

Güncelleme: İtopya acıbadem'de DeathAdder V2 Mini yoktu bu yüzden mediamarkta gittim Katar Pro indirimli 300'dü fakat biraz araştırdıktan sonra sorunlu dendiğini görünce direkt aldım M55'i daha oyunda test etmedim ama şu an hissiyatı aşırı iyi. Bana ağır gelmedi ve Click, kayışı filan harika geliyor. Bunun sebebi önceki mouseumun Rampage'in dandik eski bir modeli olmasından kaynaklı olabilir fakat yine de şu anki indirimiyle bence kesinlikle alınır.

Güzele benziyor. Tabi ben alana kadar ne olur bilemiyorum.
Güncelleme bildirdim hocam.

Güncelleme: İtopya acıbadem'de DeathAdder V2 Mini yoktu bu yüzden mediamarkta gittim Katar Pro indirimli 300'dü fakat biraz araştırdıktan sonra sorunlu dendiğini görünce direkt aldım M55'i daha oyunda test etmedim ama şu an hissiyatı aşırı iyi. Bana ağır gelmedi ve Click, kayışı filan harika geliyor. Bunun sebebi önceki mouseumun Rampage'in dandik eski bir modeli olmasından kaynaklı olabilir fakat yine de şu anki indirimiyle bence kesinlikle alınır.

Güncelleme bildirdim hocam.
Bu arada elime tam oturdu M55.

Essential alınmaz hocam. Onun haricinde V2 Mini (eliniz küçükse) en iyi seçim.

Usta kronik sensör sorunlusu olan 102 idi. Prodigy 203'lerde öyle bir sorun yok. Sensör yenilendi. Ayrıca 400 küsur şu an tüm sitelerde. Büyük fırsat kaçırdınız bence.
330'a M55 almış bulundum şu an ikisi de aynı fiyat sizce çok mu büyük bir kayip yaşadım yoksa önemsenecek bir fark yok mu?

Geri
Yukarı