300 TL Gamepad önerisi

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhabalar. Bu aralar yarış oyunlarını fazla oynuyorum ve gamepad almak istiyorum bilgisayara. Şu an kartımda tam 300 TL olduğu için bütçeyi hiç aşmayacak bir model istiyorum. Bilgisayarımda Bluetooth yok, bu yüzden illaki kablolu kullanacağım. FiveM, Forza Horizon 4, CarX Drift Racing Online, Assetto Corsa gibi oyunlarda sorun çıkarmayacak bir model olmalı. Ve tetiklerinin ben ne kadar basarsam o kadar gaz vermesi önemli. Benim aklımda 2 model var, bu ikisinden biri de olabilir:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bu aralar yarış oyunlarını fazla oynuyorum ve gamepad almak istiyorum bilgisayara. Şu an kartımda tam 300 TL olduğu için bütçeyi hiç aşmayacak bir model istiyorum. Bilgisayarımda Bluetooth yok, bu yüzden illaki kablolu kullanacağım. FiveM, Forza Horizon 4, CarX Drift Racing Online, Assetto Corsa gibi oyunlarda sorun çıkarmayacak bir model olmalı. Ve tetiklerinin ben ne kadar basarsam o kadar gaz vermesi önemli. Benim aklımda 2 model var, bu ikisinden biri de olabilir:

2. ürünü almayın.

1. ürün alınabilir.

80 TL daha ekleyip.

LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD - Vatan Bilgisayar

Bunu almanız daha iyi olacaktır.
İndirimleri takip edin bazı sitelerde 300 TL'ye kadar düşebiliyor.

Edit: İndirim halen daha devam ediyor kaçırmayın bunu ben kullanıyorum bu gamepad i pişman olmazsınız.

Logitech F710 Kablosuz PC Gamepad | ITOPYA

2. ürünü almayın

1. ürün alınabilir.

80 TL daha ekleyip

LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD - Vatan Bilgisayar

Bunu almanız daha iyi olacaktır.
İndirimleri takip edin bazı sitelerde 300 TL'ye kadar düşebiliyor.
F310 benim için zaten daha ağır basıyordu hocam. Bütçemi de yükseltemem. O zaman şimdi F310 sipariş edeceğim sanırım ancak tetikler kademeli mi? Çok önemli neredeyse hep yarış oyunları oynayacağım için.

F310 benim için zaten daha ağır basıyordu hocam. Bütçemi de yükseltemem. O zaman şimdi F310 sipariş edeceğim sanırım ancak tetikler kademeli mi? Çok önemli neredeyse hep yarış oyunları oynayacağım için.

Hocam F310 almayın. 300 TL'ye F710 buldum bunu kaçırmayın.

F710 u Forza Horizon 4 de kullanıyorum gayet rahat kullanışlı hoş bir gamepad işinizi görecektir. Bağlantı sorunları olabiliyor 2.4 GHz bir bluetooht u var fakat kutusundan çıkan uzatma kablosunu yakınınıza getirince düzeliyor ben şahsen böyle yapalı 1 ay oldu ve daha kopma yaşamadım.

Hocam F310 almayın. 300 TL'ye F710 buldum bunu kaçırmayın.

F710 u Forza Horizon 4 de kullanıyorum gayet rahat kullanışlı hoş bir gamepad işinizi görecektir. Bağlantı sorunları olabiliyor 2.4 GHz bir bluetooht u var fakat kutusundan çıkan uzatma kablosunu yakınınıza getirince düzeliyor ben şahsen böyle yapalı 1 ay oldu ve daha kopma yaşamadım.
Hocam zaten PC'de Bluetooth yok o yüzden bağlantı kopma sorununu yaşamayacağım :D

Kutusundan zaten bir adaptör çıkıyor onu bağlayınca otomatik bağlanıyor yani herhangi bir bluetooht aletine ihtiyacı yok.
Bluetooth'suz da kablosuz bağlanıyor muymuş ya? Şu an sipariş ediyorum hocam.

Bluetooth'suz da kablosuz bağlanıyor muymuş ya? Şu an sipariş ediyorum hocam.

Şöyle hocam. Bir adaptör çıkıyor bunu bilgisayara takıyorsunuz ve bağlanıyor kablo vs gerekmiyor fakat bir kablo su var uzatma kablosu bunu yakınınıza getirip takarsanız bağlantı kopma sorunu ortadan kalkıyor diyebilirim.
Ürün bu şekilde geliyor alt da ki adaptör bilgisayara takılıyor.

download.jpg

Evet kesinlikle kaçırmayın F710'u. Ben de kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tek şikayetçi olduğum nokta, dualshocktan alıştığım x tuşunun yeri farklı olması :D Oyun x'le etkileşime girmemi söylerken ben x'e basamıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı