300 TL Gamepad Önerisi

Hocam ben birkaç ay önce 210 TL'ye Trendyol'dan Xbox 360 gamepad almıştım pes, Shadow tactics Blade ve Tomb Raider oynadım birkaç hafta sonra titreşimi daha az titreşim vermeye ve çok ufak bir cızırtı çıkarmaya başladı oyun ayarlarından titreşim kapatınca sorun kalmıyor eğer bu önemli değilse bakabilirsin F/P ürünü. Ayrıca tak-çalıştır mantığında herhangi bir Driver'a ihtiyacınız yok.

1 hafta önce 160 TL'ye Philips gamepad aldm sadece FIFA pes oynayan ben için gayet ideal ve iş görür bir gamepad ilk görüşlerim.

Ne kadardır kullanıyorsunuz uzun ömürlü olur mu?

Hocam ben birkaç ay önce 210 TL'ye Trendyol'dan Xbox 360 gamepad almıştım pes, Shadow tactics Blade ve Tomb Raider oynadım birkaç hafta sonra titreşimi daha az titreşim vermeye ve çok ufak bir cızırtı çıkarmaya başladı oyun ayarlarından titreşim kapatınca sorun kalmıyor eğer bu önemli değilse bakabilirsin F/P ürünü. Ayrıca tak-çalıştır mantığında herhangi bir Driver'a ihtiyacınız yok.

Çakma ürünlerin ömrü uzun olmuyor genelde.

İkinci elden Logitech F310 bak. Bundan aşağısına da bakma. Bundan aşağısında ölü bölge gibi sorunlar yaşarsınız. İkinci elden neden bakmadığını anlayamadım, eğer bu bütçedeki sıfır kolları alırsan kısa sürede sorun yaşama olasılığı çok yüksek.

O bütçedeki bu tür ürünler çakma veya replika oluyor, önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı