300 TL işlemci soğutucu ve egzoz fanı seçimi

24:48'de söylediğim olay başlıyor hocam,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna kesin cevap veremem fakat içeriye hava alacak fana da ihtiyacınız var, sadece egzoz kullanmak mantıklı değil bence.

Kasamın önü maalesef kapalı hava alacak bir yeri yok sadece altta ufak bir boşluk var bu yüzden ilk başta yukarıya takmalıyım diye düşünmüştüm. Bunun yanına 2 tane daha ekonomik fanlardan ekleyebiliriz yapmışken tam bir şey yapalım madem. Yerleştireceğim yerleri tamamen size bırakıyorum.
Kasa da kaç tane fan var ve nerede?

Dostum şu an kasada CPU fanı hariç hiçbir fan bulunmuyor öncesinde sadece arkada tek egzoz fanı vardı oda ömrünü yitirdi. Bunun dışında bir fan bulunmuyor bu yüzden acele edip almak istiyorum.

Tavsiyem birden fazla fan alıp takman. Önerebileceğim bu var.

Veya Vatan bilgisayarda 6C 120 var, o da olabilir.
Veya bu da var. Öneriliyor, ama kullanmadığım için bilmiyorum.

Son düzenleme:

Veya bu da var. Öneriliyor, ama kullanmadığım için bilmiyorum.

İlk önerdiğiniz fanı beğendim satıcının lokasyonuda bana yakınmış kendim gidip alarak kargo parası vermektende kurtulmuş olurum teşekkür ederim.

Piyasadaki fanlara baktım fakat birçok ürünün ya stoğu kalmamış ya da fiyatları yüksek oluyor. @Mehmet A 'nın attığı fanlardan 3 tane alabilirsiniz.

Ön tarafta dediğiniz gibi hava alması için çok alan bırakılmamış fakat yine de üfler onlar. 3 tanesini de öne takabilirsiniz, diğeri dışarı üfler.

6C dediği fanlar da fiyatına göre güzel, bende 4C olanlar var ve 40 liraya göre iyiler.

Piyasadaki fanlara baktım fakat birçok ürünün ya stoğu kalmamış ya da fiyatları yüksek oluyor. @Mehmet A'nın attığı fanlardan 3 tane alabilirsiniz.

Ön tarafta dediğiniz gibi hava alması için çok alan bırakılmamış fakat yine de üfler onlar. 3 tanesini de öne takabilirsiniz, diğeri dışarı üfler.

6C dediği fanlar da fiyatına göre güzel, bende 4C olanlar var ve 40 liraya göre iyiler.

Hocam 4C ve 6C arasında ne gibi bir fark var biliyorsanız belirtebilir misiniz?

Hocam 4C ve 6C arasında ne gibi bir fark var biliyorsanız belirtebilir misiniz?
4C 120/120S ve 6C 120 aynı fanlar, ışıklarında farklılık var. Ama 6C 121 fan yaprak büyüklüğü ve sayısı olarak farklı. Ben 4C serisi ve 6C 120 yi tavsiye ederim. Bir tane egzoz fan, diğerlerini de içeri soğuk hava verecek şekilde tak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemeler var burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı