300 TL Kablosuz Bluetooth kulaklık önerisi

quayken

Decapat
Merhabalar. Kablosuz bir Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum ama bir sürü seçenek var ve hangisini almalıyım bilemedim. Bundan önce tecrübesizliğimden Teknosa'da bulunan Preo kablosuz kulaklığını almış bulundum. Kesinlikle berbat bir deneyimdi. Almayın aldırmayın. :)

Şu an maksimum 280-300 lira bütçem var. O da maksimum. Yani daha düşük fiyatlı önerilere de açığım. :) kulaklıkta aradığım özellikler şunlar:

- Mümkün olduğunca seste gecikme olmaması. Müzik dinlerken vs. pek sorun olmuyor ancak video izlerken sesin geç gelmesi beni deli ediyor.
- Işıklı mışıklı olmaması. :)
- uzun ömürlü olması. Bluetooth kulaklıkların ömrü ortalama ne kadar bilmiyorum ama 1 yılda bozulacaksa hiç almamayı tercih ederim.
- Mümkünse AirPods tarzında olması. (demek istediğim böyle enseden kablolu olanlar vs. var, onlardan olmaması işte)
- Kutusunun biraz küçük olması. Yukarıda bahsettiğim gibi Preo kablosuz kulaklık alma hatasında bulunmuştum, kutusu neredeyse bilgisayar farem kadardı. Cebe falan zor sığıyordu.

Ben araştırmalarım sonucunda bu üçünü buldum, ama daha iyileri olabileceğini düşündüm ve bu yüzden sizlerin fikirlerini almak istedim. Şimdiden cevap yazan herkese teşekkürler.

YouTube'da Enes özen var. Blutooth kulaklık ile ilgili detaylı incelemeleri var. Ona bak mutlaka. Forumu da var orada bütçeye göre paylaşmış modelleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı