300 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
Kablolu

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.
Oyun faresi bakıyorum adam akıllı bir şey bulamadım.
Kablosuz bu fiyata varsa iyi olur. Yoksa kablolu olacak mecbur.
Bütçem 300TL.

Boyut ve özellik belirtmeniz daha iyi olurdu açıkçası ama ben Razer tavsiye edebilirim;
Razer Deathadder.

Boyut ve özellik belirtmeniz daha iyi olurdu açıkçası ama ben Razer tavsiye edebilirim;
Razer DeathAdder.

17 yaşındayım, elim orta büyüklükte standart. Kaliteli bir ürün arıyorum RGB falan şart değil.
Dediğiniz Fare'yi bir inceleyeyim.

17 yaşındayım, elim orta büyüklükte standart. Kaliteli bir ürün arıyorum RGB falan şart değil.
Dediğiniz Fare'yi bir inceleyeyim.
Razer Deathadder iyidir. Boyut olarak, kalite olarak, DPI, sensör her anlamda iyi. Ben Deathadder Elite kullanıyorum ama bütçenizi aşar, alt sürümlerine bakabilirsiniz. Yalnız dikkat edin, mini sürümlerini almayın. Çok küçükler.

Razer Deathadder iyidir. Boyut olarak, kalite olarak, DPI, sensör her anlamda iyi. Ben Deathadder Elite kullanıyorum ama bütçenizi aşar, alt sürümlerine bakabilirsiniz. Yalnız dikkat edin, mini sürümlerini almayın. Çok küçükler.
Bu attığınız linkteki küçük modelimi yoksa standart mı?

Kablosuz.

Merhaba.
Oyun faresi bakıyorum adam akıllı bir şey bulamadım.
Kablosuz bu fiyata varsa iyi olur. Yoksa kablolu olacak mecbur.
Bütçem 300TL.
Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless modelini almanı öneririm PMW3335 sensörünü kullanıyor GM 4.0 switchlere ve Type-C kabloya sahip ayrıca pil takma gibi bir derdin yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı