300 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
300-400

rapzeR

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Halihazırda Corsair Katar Pro modelini kullanıyorum. Fareden oldukça memnunum, hiçbir sıkıntısı yok. Ancak dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Bu yüzden kablo biraz sıkıntı çıkarıyor. Bu yüzden 300-400 TL arasında, kaliteli, sorun çıkarmayacak bir kablosuz mouse arıyorum. Profesyonel bir oyuncu değilim, kabloluyla arasında çok fark olur mu? Oyun olarak da MOBA'dan FPS'ye her türlü oyunu oynarım. Önerilerinizi bekliyorum.

Başka modeller var mıdır, logitechin mouse konusunda sıkıntılı olduğunu duymuştum.

Başka modeller var mıdır, Logitech'in mouse konusunda sıkıntılı olduğunu duymuştum.

Hocam bu modelde sıkıntı olduğunu bende duymadım hiç. Olsaydı zaten kimse oneremezdi. Kablolu eski üretim olan G102'lerde çift tıklama vardı ama simdikilerde pek bir sorun yok. Yine de siz bilirsiniz.

Hocam bu modelde sıkıntı olduğunu bende duymadım hiç. Olsaydı zaten kimse oneremezdi. Kablolu eski üretim olan G102'lerde çift tıklama vardı ama simdikilerde pek bir sorun yok. Yine de siz bilirsiniz.
Şans, G102'de çift tıklama ile karşılaşmadım fakat G305 sol taraf çift tıklama yapıyor.
G102'i 2016-2017 yıllarında almıştım, G305 ise 2019'da almıştım.

razer basilisk x hyperspeed bu mouse nasıldır peki?
Ve sizce şuanda kullandığım mousetan devam mı etmeli, yoksa kablosuza geçmeli miyim, arada performans kaybı olur mu?
Veya bu mouse nasıldır logiteche göre?

Geri
Yukarı