300 TL klavye önerisi

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Merhaba arkadaşlar, sizden maksimum 300 TL klavye istiyorum sizlerden. Lütfen bütçe artarsa diye mesaj yazmayın bütçem yakın zamanda artmayacak ve yüksek bütçede çoğu opsiyonu biliyorum. Fiyat fazla oynamaz taş çatlasa 10 TL (öğrenciyim, bursumla alıyorum).

Klavyede olmasını istediğim özellikler:
  • Mümkünse bilek desteği. (Çok şart değil ama olmasını istiyorum)
  • Mekanik istemiyorum çünkü bu fiyata mekanik klavye Gamepower falan olur. Bu tarz markalara olan tutumumu söylememe gerek yok.
  • Aydınlatma da şart değil fakat muhtemelen piyasadaki tüm gaming klavyelerde aydınlatma var.
  • Mekanik istemiyorum demiştim ama yine de mümkünse yarı mekanik.
  • Ses çıkarması hiç önemli değil hatta blue switch istiyorum. En kötü red switch.
  • Multimedya tuşları önemli değil makro tuşları da 2-3 tane olsa yeter.
  • Büyük enter tuşu olursa güzel olur.
Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden mesaj yazan yazmayan herkese çok teşekkür ediyorum konumu okuduğunuz için.

Önerilerin için çok teşekkür ederim Bloody'e bulaşmak istemiyorum ama Logitech gözüme çok güzel gözüktü ayrıca özellikleri de uygun anti ghost özelliği vs.

Bir arkadaşımda g213 var fakat sorun çıkmıştı bazen tuşları basmıyordu sizce aynı sorun bende de olur mu yoksa o istisna mıdır?

Ayrıca yarı mekanik mekanik ile aynı hissiyatı veren fakat mekanik tuşlara sahip olmayan zarlı yapıdaki klavye.

Bloody markası sağlam marka. Rampage gibi markalardan değil. A4Tech markasının alt markası.

Olmaz bence. Olursa da Logitech'in sağlam bir garantisi var.

Yarı mekanik dediğiniz mekanik hisli yani. Onlara hiç bulaşmayın. G213 Prodigy mekanik hisli gibi bir klavye.

Bloody markası sağlam marka. Rampage gibi markalardan değil. A4Tech markasının alt markası.

Olmaz bence. Olursa da Logitech'in sağlam bir garantisi var.

Yarı mekanik dediğiniz mekanik hisli yani. Onlara hiç bulaşmayın. G213 Prodigy mekanik hisli gibi bir klavye.
Hayır Bloody'nin daha önce ürünlerini kullandım teknik açıdan bir sorunu yok fakat tasarım konusunda bana hiç uymuyor. Bana dediğim gibi 300 TL'ye logitech'in önerebileceğiniz tek klavyesi bu mudur?
SteelSeries de olabilir.

Apex 3 olmuş 599 TL.

Aslında anlattıklarınıza bakarsam B640 tamamen size göre tasarım olarak. RGB değil sadece kırmızı veriyor renk olarak.

@enonertetanem'in vardır belki başka önerisi. Ekipmanlar konusunda bilgili birisi.
Konu başlığında belirttim aydınlatmanın benim için önemi yok diye. Teşekkür ederim kesinlikle değerlendireceğim bu teklifinizi.

Dostum kesinlikle bu klavyeyi değerlendirmelisin. RGB değil fakat çok fazla renk seçeneği var. Bilek desteği çok yumuşak. Ben kullanıyorum ve kesinlikle öneriyorum.
Gamepower almayacağım ama yine de çok teşekkür ederim.

Konu başlığında belirttim aydınlatmanın benim için önemi yok diye. Teşekkür ederim kesinlikle değerlendireceğim bu teklifinizi.

Gamepower almayacağım ama yine de çok teşekkür ederim.

Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı