300 TL klavye önerisi

ARDA_bey

Hectopat
Klavye alacağım. Bütçem en fazla 300 TL, mekanik olması şart değil, RGB olursa güzel olur. Ne tavsiye edersiniz?
Hatta Blue Switch dışında tüm tuş tipleri olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Al geç işte bunu.

Teşekkür ederim, ama maalesef bu attığınızı daha önce kullandım ve memnun kalmadım, RGB ve tasarım mükemmel ama bilgisayarı yeniden başlatınca çalışmıyordu, söküp takmak gerekiyor bir de FN kombinasyonlarını kullanırken tutukluk yapıyordu.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, rush RK601 nasıldır peki? O da güzelmiş bayağı hem de 199 TL.

Teşekkür ederim, ama maalesef bu attığınızı daha önce kullandım ve memnun kalmadım, RGB ve tasarım mükemmel ama bilgisayarı yeniden başlatınca çalışmıyordu, söküp takmak gerekiyor bir de FN kombinasyonlarını kullanırken tutukluk yapıyordu.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, rush RK601 nasıldır peki? O da güzelmiş bayağı hem de 199 TL.

Yani ben kullandığımda iyiydi bir sorunu yoktu K300'ün. Şu anda zaten K500 kullanıyorum ki memnunum bir sorununu da görmedim daha.

Turbox TR-K12 Usb Kablolu RGB Işıklı Metal Kasa Bilek Padli Gaming Q Klavye : Amazon.com.tr: Bilgisayar 70₺'ye aynısının farklı markalısı var, yani çok para vermeye de gerek yok eğer beğendiysen, birebir aynısı nasıl olsa.

Bir hamburger parası kadar aşıyor fakat güzel bir mekanik klavyedir. Tavsiye ederim.
Hatta Blue Switch dışında tüm tuş tipleri olur.

Geri
Yukarı