300 TL klavye önerisi

Mugen_

Hectopat
Arkadaşlar, sessiz ve renksiz bir deneyim arıyorum :)

Klavye için 300'den fazlası nedense anormal geldiğinden dolayı seçenekler şu şekilde;

Razer ile FK10 arasındaki en önemli fark ghosting benim için. Ama işte fark ne kadar tam anlayamadım. Örneğim şu an kullandığım laptop klavyesi de ghosting testinde 10 basıma kadar gidiyor, ama her 10 buton olmuyor. Örneğin wasd+r olmuyor nedense. Acaba Razer da aynı mı? Şu ana kadar laptopta sıkıntı çekmedim bu konuda. (laptop Abra A7 v6.2 bu arada)

Aydınlatma belki kullansam kullansam tek renk (beyaz, mavi vs.) Kullanırım, örnek olarak şu alttaki ürünü atıyorum. Rainbow vs. ilgimi çekmiyor.

Bir de genel bir soru soracağım, siz niye mekanik tercih ediyorsunuz? Atıyorum Razer ile son attığım G87 arasında 300 lira fark var. Sizce değer mi? Neden?

Hocam ışıksız ve sessiz istiyorsanız zaten 300 liraya da gerek yok 40 liralık ürün bile işinizi görür örnek olarak bu da:
Mekanik klavyenin diğer klavyelerden tek gözle görülür farkı basış hissi ve anti ghosting. Tüm tuşlar aynı anda algılanabilir.

Hocam ışıksız ve sessiz istiyorsanız zaten 300 liraya da gerek yok 40 liralık ürün bile işinizi görür örnek olarak bu da:
Mekanik klavyenin diğer klavyelerden tek gözle görülür farkı basış hissi ve anti ghosting. Tüm tuşlar aynı anda algılanabilir.
gerçekten teşekkürler yeni klavyem oldu kendisi :)

Böyle "gamer" tipli şeyleri sevmiyorum (ve Everest bence tırt). FK10 seçmemin nedeni görsel olarak ta hoşuma gitmesi.

Genel olarak Razer neden FK10'dan 2 kat daha pahalı, G87 neden Razer'den 2 kat daha pahalı ve "değer mi?", bunları sormak istemiştim aslında.

Son düzenleme:
Böyle "gamer" tipli şeyleri sevmiyorum (ve Everest bence tırt). FK10 seçmemin nedeni görsel olarak ta hoşuma gitmesi.

Genel olarak Razer neden FK10'dan 2 kat daha pahalı, G87 neden Razer'den 2 kat daha pahalı ve "değer mi?", bunları sormak istemiştim aslında.
Everest dünyanın en kötü markası zaten ama böyle klavyelerde hiçbir markadan sorun çıkmaz. Mekanik olsa neyse. A4tech alın o zaman sade siyah 80 liraya kadar vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı