300 TL klavye önerisi

Bütçe
300

GT 710

Decapat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus H110 M-K
Intel Pentium G4400 3.3GHz
MSI GT710 2GB
8+4 12 GB 2133MHz DDR4 RAM
1TB Toshiba HDD
FOEM 300W PSU
Windows 10 Pro
Ekipmanlar
Redragon Shiva
Hp m200
Gamenote h2016d
300TL bütçe ile klavye arıyorum. Asıl kullanım amacım oyun olacak ama oyun dışında da kullanacağım. (önerdiğiniz klavyeye göre bütçe arttırabilirim 400-450'ye kadar)
Aradığım özellikler:
En az 3 yıl götürsün.
Red Switch ya da brown Switch olsun (red Switch 1. öncelik)
Tuş gecikmesi düşük olsun basınca geç gelmesin.
Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

300TL bütçe ile klavye arıyorum. Asıl kullanım amacım oyun olacak ama oyun dışında da kullanacağım. (önerdiğiniz klavyeye göre bütçe arttırabilirim 400-450'ye kadar)
Aradığım özellikler:
En az 3 yıl götürsün.
Hocam yanlış anlamayın ama o bütçeye blue bile bulmanız zor. Membran olursa güzel ürünler önerebiliriz.

Aradığım özellikler:
En az 3 yıl götürsün.
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...itch-mekanik-oyuncu-si-fiyati,1800671537.html
Sıfır olarak şu var ama kronik sorunu falan var mı bilmem. En ucuzu bu. Gamepower ama bu bütçeye mecbur bu var :)

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...itch-mekanik-oyuncu-si-fiyati,1800671537.html
Sıfır olarak şu var ama kronik sorunu falan var mı bilmem. En ucuzu bu. Gamepower ama bu bütçeye mecbur bu var :)
Switch işini boşverin hocam, sesi rahatsız edici olmasın yeter

Hocam yanlış anlamayın ama o bütçeye blue bile bulmanız zor. Membran olursa güzel ürünler önerebiliriz.
Hocam red ya da brown bulmam için kaç TL'ye çıkmam gerek

Switch işini boşverin hocam, sesi rahatsız edici olmasın yeter

Hocam red ya da brown bulmam için kaç TL'ye çıkmam gerek

Hocam üsttekileri öneririm bütçeniz yetiyorsa ama 4 katı. Daha uygun istiyorsanız alttaki. Ama kronik sorunları var mı bilmem.

Hocam üsttekileri öneririm bütçeniz yetiyorsa ama 4 katı. Daha uygun istiyorsanız alttaki. Ama kronik sorunları var mı bilmem.

Yani attıklarım 400 tl olsa neyse diycemde 1k nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı