300 TL kulak içi bluuetooth kulaklık önerisi

Bence ona araştırıp kendiniz karar vermeniz daha doğru olur YouTube vs. üzerinden. Ama şunu unutmayın ki bunlar globalde çok ucuz ürünler. Daha pahalı veya kaliteli markalar gibi illaki üst modeli her zaman daha iyi olur fikri bence bu tarz ürünler için her zaman geçerli olmayabiliyor. Bir modelini tutturuyorlar, bir başkasını rezil bir şekilde üretebiliyorlar mesela. Burada asıl mesele ucuz ve iyi ürün kullanabilmek için o tutturdukları modeli yakalayabilmek. Bu üç modelde hangisi daha iyidir? Detaylı araştırmak lazım, yabancı kaynaklardan da baksanız iyi olur. Çünkü bazen bazı modeller Türkiye'den daha önce gitmiş oluyor başka ülkelere. Böylece daha uzun kullanım deneyimlerini bulabiliyorsunuz.

Fazla para vermeye gerek yok ya forumlarda olsun incelemelerde olsun çoğunluk T13'ten memnun gibi sipariş vereceğim bende şimdi Hepsiburada üzerinden umarım ses kalitesi ve yalıtım konusunda üzmez beni. Son olarak bir şey daha sormak istiyorum kulaklık boyut olarak büyük mü çünkü QCY T20 kulağımdan düşüyor QCY T13 bir tık daha küçük gözüküyor o konu hakkında ne dersin.

Fazla para vermeye gerek yok ya forumlarda olsun incelemelerde olsun çoğunluk T13'ten memnun gibi sipariş vereceğim bende şimdi Hepsiburada üzerinden umarım ses kalitesi ve yalıtım konusunda üzmez beni. Son olarak bir şey daha sormak istiyorum kulaklık boyut olarak büyük mü çünkü QCY T20 kulağımdan düşüyor QCY T13 bir tık daha küçük gözüküyor o konu hakkında ne dersin.
Sporda, koşuda vs. de çok kullandım hiç kulağımdan düşmedi. Boyutu da gayet normal, dışardan bakınca gayet ideal duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı