300 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
300

Türkolog34

Hectopat
Selam arkadaşlar oyun ve film için kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum. Aslında bütçe olarak bu kadar çıkmak istemiyordum ama almışken uzun süre kullanabileceğim bir ürün almak istiyorum. Biraz araştırdım ve üç ürün arasında kaldım. Sizlerden de öneri bekliyorum.
1. Corsair hs35. -- Corsair HS35 STEREO Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA 299 TL
2. James Donkey 712. --- James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık - incehesap.com 299 TL
3. Gamepower Medusa --- https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-7-1-oyuncu-kulaklik-siyah-pm-HB00000AJ4AD 289 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
HS35'in plastikleri aşırı sert ve çoğu kişide kırılıyor. James Donkey 712 hakkında tonla olumsuz yorum var. Medusa'nın zaten pedleri rahat değil kafayı sıkıyor ve mikrofonu berbat.

@Esperoja hocam Medusa kullanıyor ve pişman. Ek olarak Corsair diye aldanmayın, HS35'in mikrofonu da çöp.

HS35'in plastikleri aşırı sert ve çoğu kişide kırılıyor. James Donkey 712 hakkında tonla olumsuz yorum var. Medusa'nın zaten pedleri rahat değil kafayı sıkıyor ve mikrofonu berbat.

@Esperoja hocam Medusa kullanıyor ve pişman. Ek olarak Corsair diye aldanmayın, HS35'in mikrofonu da çöp.
Çok kafamı karıştırdın hocam ya. Corsair al geç cevaplarını bekliyordum Trust, Rampage falan önerdin :)

Medusa kullanıyordum, HyperX Cloud Stinger Core kullanıyorum, 350 TL fiyatı var, dayanıklı, malzeme kalitesi güzel her ne kadar mükemmel diyemesem de, mikrofonu da gayet iyi. HS35 yerine sizin için alternatif bir tercih olabilir. Kablosu kulaklığın 2 tarafından geldiği için ağırlık konusunda eşitlik sağlanıyor bir nebze. Rahatsız etmedi bu durum beni. Mikrofonu yeterli uzunlukta.
Ek olarak fazlasıyla bükmeme rağmen hiçbir şekilde çat çut sesi bile gelmedi, gördüğüm en esnek plastik.

Yeni konular

Geri
Yukarı