300 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Praudh

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. 300 TL bandında kardeşim için kulak üstü bir kulaklık arıyoruz. Şarkı ve dizi/film dinlemek için. Önerilerinizi bekliyorum.

Herkese iyi, sağlıklı günler. 300 TL bandında kardeşim için kulak üstü bir kulaklık arıyoruz. Şarkı ve dizi/film dinlemek için. Önerilerinizi bekliyorum.
Bu bütçede en iyi bu var.

Bende şu an bunu sipariş verdim Teknobiyotik'te kargoyla beraber 400 liraya çıkıyordu bu normal mi?

Behringer HPM1100​

Kaba saba, boğuk sesli gaming kulaklıklara bakacağına flat karakterli şöyle temiz bir ürün al geç.

Bende şu an bunu sipariş verdim Teknobiyotik'te kargoyla beraber 400 liraya çıkıyordu bu normal mi?
Normal fiyatı güzel zaten.Detaylı incelemesi de var buyur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal fiyatı güzel zaten. Detaylı incelemesi de var buyur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben PTT AVM'den 360 liraya aldım oradan daha uyguna geldi ve çok kez bu ürünü inceledim bugün kulaklığımın kablosu kopu kaynak yapardım ama fazlasıyla dandikti bunu sipariş verdim.

Mikrofonu olması aslında görüntü açıdan kötü. Dışarıda gezerken o mikrofonun olmasını istemezsiniz. Bu yüzden eliyorum.

Behringer HPM1100​

Kaba saba, boğuk sesli gaming kulaklıklara bakacağına flat karakterli şöyle temiz bir ürün al geç.
550 TL akakce'de biraz bütçeyi aşıyor. Dediğiniz gibi temiz şık duran bir şey. 400 civarlarına kadar çıkabilrizi.

Bu arada kardeşim kız, tatlı bir şey daha güzel olur :) Önemli olan işlevi ve kalitesi tabii ki.

550 TL akakce'de biraz bütçeyi aşıyor. Dediğiniz gibi temiz şık duran bir şey. 400 civarlarına kadar çıkabilrizi.

Bu arada kardeşim kız, tatlı bir şey daha güzel olur :) Önemli olan işlevi ve kalitesi tabii ki.
Akakçe doğru göstermiyor herhalde. Bu arada bu ürünün kablosu uzundur; belki problem yaratabilir size, ona bir bakın. Bu durum dışında çok hafif, kulağı tam saran ve terletmeyen bir ürün olduğundan mantıklı bir ürün olabilir sizin için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı