300 TL kulaklık önerisi

tifazcik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yolculuk ve spor yaparken kullanmak için kulaklık arıyorum öncelik kablosuz olması. Aradığım en önemli özellik ses performansının iyi olması malzeme kalitesi vb. pek önemli değil önerilerinizi bekliyorum.

Ben JBL'in 80Tl'lik modelini kullanıyorum 6 ayda bir düzenli olarak bozuluyor. MediaMarkt'da sağolsun her seferinde 3 günde felan değişim veriyor. Her rengini kullandım. Model linkini atıyorum. Ses kalitesinden memnunum. Çok çok tavsiye ederim. MediaMark'tan alın bence.

100 TL Olmuş ama değişim her seferinde sıkıntısız bir şekilde veriyorlar. Abimde bende bu kulaklığı kullanıyoruz.

Bir dakika. Stoklar tükenmiş satıcı tanıdık ne zaman gelir diye soruyorum ona göre söyleyeceğim.
Maalesef elinde yokmuş, satmayacakmış artık. Ama ben size şahsen kullandığım Xiaomi'nin kablosuz kulakiçi kulaklığını örerebilirim. Çok memnunum.

Giriş seviye JBL tavsiye etmem. Attığım kulaklığın ses kalitesi Freebuds ile yarışıyor. Kablolu kulaklık kalitesi verebilen nadir TWS kulaklıklardan.

Giriş seviye JBL tavsiye etmem. Attığım kulaklığın ses kalitesi Freebuds ile yarışıyor. Kablolu kulaklık kalitesi verebilen nadir TWS kulaklıklardan.
Hocam bu aklıma yattı gibi inceleme videolarına bakıp karar vereceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı