300 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Blax4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 400

Blax4

Hectopat
Yer
Ankara
300 TL bütçem var maks 350 TL'ye çıkabilirim, aklımda HS35 var FPS tarzı oyunlar oynuyorum CS:GO Valorant gibi, bu fiyata önerebileceğiniz kulaklık var mı mikrofonu cızırtısız güzel olsa yeter, abartıya gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey ürünlerine bakabilirsin rampage gamepower vb. ürünleri aşırı ağır kulaklıklar kafayı yoruyor bildiğin tavsiyem üstüne biraz daha koyup kingston ürünlerine gitmen

300 TL bütçem var maks 350 TL'ye çıkabilirim, aklımda HS35 var FPS tarzı oyunlar oynuyorum CS:GO Valorant gibi, bu fiyata önerebileceğiniz kulaklık var mı mikrofonu cızırtısız güzel olsa yeter, abartıya gerek yok.
Sadece Mikrofonu güzel olsun istiyorsan Rampage Drop Plus. Genel olarak ama HS35 daha iyi(mikrofon dışında).

Düşündüğünüz şey iyidir.
Arkadaşım @Efe10 kullanıyor ve gayet memnmun. Sadece mikrofonda bir sorun çıkmıştı onu da halletti sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı