300 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-350
Öncelikle merhaba, ben hem müzik hem oyun için 300 TL kulak içi kulaklık arıyorum. Önerileriniz nelerdir? Bütçeyi en fazla 50 TL aşabilirim. Dayanıklı ve kaliteli olması mikrofonun da olması gerekiyor.

Kulak içi kulaklık yaaa, bence 300 TL çok fazla bizde 60 TL'ye falan.

Kulak içi kulaklık yaaa bence 300 TL çok fazla bizde 60 TL'ye falan.

Bizim oralarda ucuzdur. Kabloluyu 15'e kulak içi kulaklık ta ucuzdur, 300 çok bence hiç alma.

Kulak içi kulaklık yaaa bence 300 TL çok fazla bizde 60 TL'ye falan.

Bizim oralarda ucuzdur kabloluyu 15'e kulak içi kulaklık ta ucuzdur 300 çok bence.

Eğer çok oyun oynuyorum diyorsanız Hyperx kulaklığını almanızı öneriyorum ben. Oyunla işim yok diyorsanız Sennheiser'i alın.

2 yıl önce Bluedio T7 aldım Çin üzerinden, hala kullanıyorum. Hem kablolu hem kablosuz. Aktif ses kesici özelliği var. Güzel yanı çip setlerini Sony üretiyor ve sürücü genişliği diğer markalara oranla daha büyük, 56 cm kadar. Yani sesi daha net ve geniş duyabilirsin. Şarj olayı da çok kolay. Araştırmanı isterim kısacası.
Forumda bludio fanı görmek güzel bende 3 yıldır t4s kullanıyorum 1k lik kulakliklarda böyle ses kalitesi yoktur. Hem müzik hemde sabah akşam valorant oynayan birisi olarak söylüyorum çok güzel kulaklık.
Ch 321 de alabilirsin çok övülen bir kulaklik ayrıca ses kartida var.

Geri
Yukarı