300 TL kulaklık önerisi

243934

Hectopat
Makaleler
1

Bu kulaklıkları buldum bende. Sizce hangisi alınır? Benim için en önemli olay düzgün ses kasabilmem ve kulağımı uzun sürede ağrıtmaması. USB kablo olması zorunlu değil mikrofonu aşırı iyi olmasa bile olur ses kasabileyim uzun sürede ağrıtmaması yeterli. Bilgisayarın ses kartı kötü zaten, monitöre takip kullanmayı düşünüyorum monitörün kendi ses kartı var PC'den sağlam.

Şu an indirimde, kendim de kullanıyorum ve oldukça memnunum, normal fiyatı 300 lira, günlük 10 saate yakın kullanıyorum ve rahat olduğunu söyleyebilirim, iyi bir fps oyuncusu olmama rağmen ses kasma konusunda da tatmin ediyor. Tronsmart Sono hakkında bilgim yok fakat CH 321 bazı kafaları sıkabiliyor diye biliyorum. HS35 zaten önerilmiyor. Eğer alırsanız ilk günler kafanızı sıkabilir fakat sonradan pedler kulağınıza uygun hale geliyor, en azından bende öyle oldu.

Son düzenleme:
Şu an indirimde, kendim de kullanıyorum ve oldukça memnunum, normal fiyatı 300 lira, günlük 10 saate yakın kullanıyorum ve rahat olduğunu söyleyebilirim, iyi bir FPS oyuncusu olmama rağmen ses kasma konusunda da tatmin ediyor. Transmort sono hakkında bilgim yok fakat ch 321 bazı kafaları sıkabiliyor diye biliyorum. HS35 zaten önerilmiyor. Eğer alırsanız ilk günler kafanızı sıkabilir fakat sonradan pedler kulağınıza uygun hale geliyor, en azından bende öyle oldu.

Gözlük kullanıyorum sorun yaşar mıyım? Ve Tronsmart mi yoksa CH321 mi yoksa Sharkoon mu sizce? @VenomSnake

Gözlük kullanıyorum sorun yaşar mıyım? Ve Tronsmart mi yoksa CH321 mi yoksa Sharkoon mu sizce? @VenomSnake
SGH-30'un yazılımı var ve CH 321'e göre daha iyi bir mikrofona sahip olduğunu düşünüyorum, Tronsmart hakkında bilgim yok, kulaklık hakkında bir sorunuz varsa cevaplayabilirim, bence fiyat olarak da çok iyi bir konumda bu performansa göre. Gözlük takarak kullanmadım hiç o yüzden fikrim yok.

Geri
Yukarı