300 TL kulaklık Tavsiyesi

Bütçe
300

Acfergo

Hectopat
Arkadaşıma oyuncu kulaklığı alacağım. Kriterleri önem sırasına göre vereyim:
1) Kaba olmasın. Mümkünse Kedi kulaklı olsun. Cinsiyetçilik olarak algılamayın ama bir kıza yakışacak tarzda olsun ışıklı mışıklı değil de tercihen kedi kulaklı veya ince hafif bir tasarım istiyor.
2) Mikrofon kalitesi iyi olsun Online oyunları çok sık oynuyor. Cızırtılı veya kalitesiz ses vermesin.
3) Deri değil kumaş olsun. Sesi daha az keser fakat terletme sorunu istemiyor.
4) Genel anlamda sesli iyi olsun. Müzik dinlerken bassları hissettirebilsin abartı bir kalite arayışı yok.
5) Sesi fulleyince hoparlör gibi olsun yani aşırı sesli olamayacak tabii ki ama idare edecek bir seviyede olsun. (Mecburi değil ama olursa çok iyi)

Kendi kullandığım Sades A6 modeli kabalık hariç buradaki tüm kriterleri karşılıyor hatta ucuza da geliyor fakat kesinlikle kaba bir tasarım istemiyoruz.
Süre sıkıntımız yok halihazırda başka kulaklık kullanıyor. Yani AliExpress tarzı yerlerden sipariş verip daha ucuza işi kapatabiliriz en fazla 300 lira bütçe var.
Marka takıntısı pek yok ama çok da bilinmedik markalar tercih etmiyoruz.

Kumaş zor ancak delikli deri olduğundan hava alacaktır.

Neredeyse tüm istekleri karşılıyor.

Kumaş zor ancak delikli deri olduğundan hava alacaktır.

Neredeyse tüm istekleri karşılıyor.
Teşekkürler.
Daha çok kendini çevreden soyutlayan kulaklıkları sevmiyor bu yüzden kumaş olması önemli ve yaz geldi delikli de olsa terletme sorunu yapacaktır.
Ilk 3 madde olmazsa olmaz diyebilirim.

Teşekkürler.
Daha çok kendini çevreden soyutlayan kulaklıkları sevmiyor bu yüzden kumaş olması önemli ve yaz geldi delikli de olsa terletme sorunu yapacaktır.
Ilk 3 madde olmazsa olmaz diyebilirim.
Kedi kulaklı olayını hâlâ anlayabilmiş değilim. Benim önerim de Sono olacaktı bu arada. Biraz daha araştırma yapayım...

Kedi kulaklı olayını hâlâ anlayabilmiş değilim. Benim önerim de Sono olacaktı bu arada. Biraz daha araştırma yapayım...
Normal kulak üstü bir kulaklık hayal edin. Tepesinde 2 adet üçgen kedi kulağı olsun belki kadın yayıncılarda görmüşsünüzdür o tarz bir şey bakıyorum.
Corsair H35 modeli bu fiyat bandında bulunabiliyor. Önerdiğiniz kulaklıkla karşılaştırırsak hangisi daha iyidir?

Normal kulak üstü bir kulaklık hayal edin. Tepesinde 2 adet üçgen kedi kulağı olsun belki kadın yayıncılarda görmüşsünüzdür o tarz bir şey bakıyorum.
Corsair H35 modeli bu fiyat bandında bulunabiliyor. Önerdiğiniz kulaklıkla karşılaştırırsak hangisi daha iyidir?
HS35 artık alınmaması gereken bir model. Forumda çok kişi sorun yaşadı. Sanırım tek seçenek Sono.

HS35 iyi bir ürün değildir. Bu bütçede kumaş pedlere sahip ses ve malzeme kalitesi anlamında iyi bir ürün bulmak oldukça zor.

Bu yüzden rahat ve terletse bile daha az terletecek bir ürün gerek. Bu üründe hiçbir terleme sorunu görmedim ben açıkçası. İster kumaş ister suni deri olsun yine de kulaklar ısınacaktır.

@TÇB kullanıyor terletip terletmediğini o söylesin.

Kulaklığı arkadaşıma gösterdim özelliklerine göz attı ses yalıtımı çok yüksekmiş. Konuşurken kendi sesini boğuk duymak istemiyor bu yüzden deriler ekstra sıkıntı. Kendi kullandığım Sades A6 modeli kafayı pek sıkmaz ve kumaş mesela bu tarz bir ürün lazım.

Geri
Yukarı