300 TL Kulaklık Tavsiyesi

-BlackSensei-

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çoğumuz cuma günü karnesini aldı ve ben karne paramla kendime bir kulaklık almak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim çünkü konu hakkında fazla bilgim yok. Öncelikle bu kulaklığı müzik dinlemek için alıyorum. Genelde rock, pop, remix tarzı müzikler dinliyorum ve önerdiğiniz kulaklık lütfen kulaküstü yani kafabantlı olsun. Bütçem maksimum 300TL. Eğer konuyu yanlış yerde açmış isem kusuruma bakmayın ilk konum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın oyuncu kulaklığı olarak geçen kulaklıklardan birini alma, ses kaliteleri müzik için rezalet (Audio Technica ve Sennheiser gibi yıllardır sesle uğraşan firmalarınkiler hariç) alırsan pişman olursun, demedi deme.
Tavsiyem Grado SR60e. Amazon'dan alabilirirsin, izolasyonu kötü olsada sesi gerçekten iyidir. Eğer izolasyonu iyi olan bir kulaklık istiyorsan da tavsiyem Audio Technica M30X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı