300 TL Kulaklık Tavsiyesi

Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar PUBG, CSGO'da ses kasmak için ve Discord gibi sesli chat için kulaklık arıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum önceki kulaklığım Logitech G230.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 istiyorsanız Arctis 3.

SteelSeries Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı 7.1 | ITOPYA

Sosyalde incelemesi de mevcut. Linki alta bırakıyorum.

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround İncelemesi

7.1 olsa da olmasa da olur derseniz;

Cooler Master Pulse MH530 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı

Bu da MH530 incelemesi.

CM Masterpulse MH530 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

İncelemere detaylıca bakıp kişisel istek ve ihtiyaçlarınıza hangisi daha çok uyuyorsa onu alabilirsiniz. İki kulaklıkta bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi kulaklıklardır.

7.1 istiyorsanız Arctis 3.

SteelSeries Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı 7.1 | ITOPYA

Sosyalde incelemesi de mevcut. Linki alta bırakıyorum.

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround İncelemesi

7.1 olsa da olmasa da olur derseniz;

Cooler Master Pulse MH530 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Fiyatı

Bu da MH530 incelemesi.

CM Masterpulse MH530 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

İncelemere detaylıca bakıp kişisel istek ve ihtiyaçlarınıza hangisi daha çok uyuyorsa onu alabilirsiniz. İki kulaklıkta bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi kulaklıklardır.

Ben 3 4 kulaklık buldum bütçeme uygun bunlar nasıldır?
Yada bütçemi 120TL arttırarak bunu alsam nasıl olur?

Konu başlığında 300 tl yazdığı için istediğin fiyat bandında en iyi alabileceğin kulakları incelemeler ve en uygun satın alma siteleriyle beraber belirttim. Cloud silver Cloud Core modelinin yenilenmiş halidir. Fiyatını hak eden bir kulaklık değildir. Zaten hak ediyor olsa önerimde onu da belirtirdim. Aynı şekilde 300 tl sularında olan Cerberus V2 dense önerdiğim 2 model daha iyi seçim olacaktır.

Cloud Stinger 2 aydır kullandığım bir kulaklık. Saatlerce kulağımda takılı kalmasına rağmen en ufak bir ağrı rahatsızlık olmadı. Mikrofonu gayet kalitelidir. Plastik olan yerlerin kalitesi de gayet iyidir. Ayrıca kulaklığın ayar yapılma noktalarının metal olması da plastiğe göre çok daha sağlam olduğunun göstergesidir. CS GO ve PUBG gibi oyunlarda ayak seslerini rahatlıkla kasabilirsin. Müzik performansı çok iyi olmamasına rağmen oyun performansı olarak seni rahatlıkla memnun edecektir. Kulaklığın sağ dış plastik kısım en altında ses kısma yeri de var. Ben aldığımda %50 deydi. Hiç değiştirme gereksinimi duymadım. Bir kere denemek maksatlı fulledim. Sonrasında hemen %50 ye aldım. Zaten çok uzun süre kulaklığı kullanacaksan eğer 60 70 db üstü kulaklarına zarar verebilirsin. Kulaklıkta kullanılan pad ve suni deri gayet kaliteli. Havanın sıcak olduğu durumlarda hafiften terletme yapabilme ihtimali var. 7.1 desteği olmayan stereo kulaklıklarda 200 230 tl fiyat bandında alabileceğin en iyi kulaklardan biri Cloud Stingerdir.

Cloud 2 de gayet kaliteli bir kulaklıktır. Fiyat baremini 400-500 tl civarına çıkartırsan ona rakip kulakları da söylemem gerekiyor.

SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1 Fiyatı

Corsair VOID RGB Usb Dolby 7.1 Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Corsair Gaming Void Pro Surround Dolby 7.1 - Red Kulaklık Fiyatı

Corsair Void' in çeşitli modelleri vardır. Ses kalitesi olarak Cloud 2 den daha iyi bir kulaklıktır. USB ve kablolu olarak ayrıca rgb ve rgbsiz olarak farklı modelleri mevcuttur. Bunların hepsini kontrol edip aklına takılan birşeyler varsa yine sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı