300 TL Laptop soğutucusu önerisi

radi0head

Hectopat
Yer
Void
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet dostlar laptop soğutucusu almaya karar verdim fakat bu konuda pek bilgi sahibi olmadığım için size danışmak istedim. 300 TL bütçem var güçlü bir soğutucu almak istiyorum naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Benim kullandığım GXT laptop soğutucusu vardı. 4 fanlı laptopunuzun termal macunu yeni fanlar temizse Trust GXT 4 fanlı yeterli olacaktır.
Ha bir de laptopun bir 7 8 senesi rahat varsa bir de dökülmeye başlamızsa çok gerek olmaz altına tek fanlıda alsanız yeterlidir.

Benim kullandığım GXT laptop soğutucusu vardı. 4 fanlı laptopunuzun termal macunu yeni fanlar temizse Trust GXT 4 fanlı yeterli olacaktır.
Usta herhangi bir ısınma problemim yok şu an bakım vs her şeyi tam ben yine de almak istedim teşekkür ederim tavsiyeniz için. Cihaz 1 haftalık.

Üstat yer yakınsa ben vereyim kendi GXT mi 100TL'ye sana bende zamanında alma hevesiyle aldım aldıktan 1hafta sonra laptopta aralıksız 5 saat Warframe oynadım diye yandı.

Evet dostlar laptop soğutucusu almaya karar verdim fakat bu konuda pek bilgi sahibi olmadığım için size danışmak istedim. 300 TL bütçem var güçlü bir soğutucu almak istiyorum naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Şu modeller bana %200 daha verimli geliyor. Ben soğutucu alacak olsam bu tip alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı