300 TL Laptop soğutucusu önerisi

Son değerlendirmelere bakınca insan bir geri atım atıyor hocam siz kullandınız mı?
Hocam baktım da onlar genel olarak sıvı soğutma perfonmansı bekliyor cihazdan. Cihazın güzel yanı ise tamamen mekanik olması. Laptop soğutucular ısıyı dağıtarak laptopun olabildiğince hava almasını sağlar ve cihaz bu yönden gayet başarılı duruyor. Hani alınabilecek bir cihaz stand olarak dahi kullanılabilir yüksekliği falan ideal bence.

Hocam baktım da onlar genel olarak sıvı soğutma performansı bekliyor cihazdan. Cihazın güzel yanı ise tamamen mekanik olması. Laptop soğutucular ısıyı dağıtarak laptopun olabildiğince hava almasını sağlar ve cihaz bu yönden gayet başarılı duruyor. Hani alınabilecek bir cihaz stand olarak dahi kullanılabilir yüksekliği falan ideal bence.

Evet fark ettim hocam bende, insanların beklentisi bir hayli yüksek benim için Max 5-10 derece arası bir performans almak tavsiyeniz için teşekkürler sipariş verdim. : )

Evet fark ettim hocam bende, insanların beklentisi bir hayli yüksek benim için Max 5-10 derece arası bir performans almak tavsiyeniz için teşekkürler sipariş verdim. : )
Hocam deneyimleriniz nedir? İşe yaradı mı? Sıcaklıklarda ne gibi bir değişim oldu acaba? Cihazım yeni ve altında bolca delik var bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı