300 TL mekanik klavye önerisi

muhammetebru

Hectopat
Daha fazla  
300 TL bandında bir mekanik klavye almak istiyorum, internet üzerinden baktığımda kırmızı Switch mavi Switch ve kahverengi Switch var, hangi renk Switch tercih etmeliyim?

Geceleri oynuyorsan Red Switch seç çünkü mavi Switch fazla ses çıkarır. YouTube'ye Blue Switch Red Switch ses yaz oradan bakabilirsin FPS oyunları oynuyorsan benim tavsiyem Red ya da brown Switch.

Mesajıma gülme emojisi atmanı anlayamadım. Senin attığın marka ile James Donkey arasında çok fark var sanki. Klavyenin numpad'i de yok.
James Donkey gibi kalitesiz markanın bir ürünü alacağına kaliteli bir markanın ürününü alsın. Baya fark yok (!) 🤣 Numpad'i ne yapacak acaba arkadaş?

James Donkey gibi kalitesiz markanın bir ürünü alacağına kaliteli bir markanın ürününü alsın. Baya fark yok (!) 🤣 Numpad'i ne yapacak acaba arkadaş?
Kaliteli bir marka mı? Peh. Bu fiyata alacağı mekanik klavyelerin arasında ne kadar fark olabilir ki. Ayrıca ben numpad'i aktif kullanan birisiyim. Arkadaşı bilemiyorum.

Kaliteli bir marka mı? Peh. Bu fiyata alacağı mekanik klavyelerin arasında ne kadar fark olabilir ki.
Redragon Türkiye'de pek fazla tanınmıyor. Yurt dışında baya popüler bir marka. James Donkey gibi markalar Çin'de logo basıp Türkiye'de satıyor.

Geri
Yukarı