300 TL Mekanik klavye önerisi

QuantØ

Hectopat
Merhaba . 300 TL ye kadar bütçem bulunmakta . İyi bir mekanik klavye arıyorum. Kedim falan da var. Bu nedenle kaliteli olmalı :) blue seitch severim bir öneriniz var mıdır ?Bilek desteği tercihimdir.

Kusura bakmayın bir şey sora bilir miyim? Gamepower warlock tarzı daha böyle slim fit olmayan klavye öneriniz varmıdır ,?

Bütçenizi aşmayacak mekanik klavyemiz yok ama mekanik hissiyatlı ve çoğu kullanıcı tarafından başarılı bulunan Masterkeys Lite RGB klavyemizi önerebiliriz. Hem kediniz klavyenize içecek dökecek olursa su geçirmez özelliği bulunuyor. Musluk altında rahatça yıkayabiliyorsunuz :)

Bütçenizi aşmayacak mekanik klavyemiz yok ama mekanik hissiyatlı ve çoğu kullanıcı tarafından başarılı bulunan Masterkeys Lite RGB klavyemizi önerebiliriz. Hem kediniz klavyenize içecek dökecek olursa su geçirmez özelliği bulunuyor. Musluk altında rahatça yıkayabiliyorsunuz :)
Blue switch yada brown switchli yazarken ses çıkaran istiyorum. Böyle bir model var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı