300 TL monitör önerisi

erkin akbudak

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ben yazılımcıyım, bilgisayardaki zamanım web tarayıcısı ve kod editörlerinde geçiyor. Daha önce full HD laptop kullandım. Açıkcası full HD'yi benim için gereksiz buldum. Yazılar küçük ve webde çok fazla boş alan oluyordu. Bende 19 - 20 inch civarı 1366x768 monitör almaya karar verdim. Oyun oynamadığım masaüstü bilgisayarımın ekran kartı onboard. Yani hdmi çıkışı yok. Olsa da zaten pek fark göremem webde vs. Aradığım monitör parlak olmamalı kesinlikle mat monitör istiyorum. Şu modellere baktım. Marka olarak hangisi iyidir uzun ömürlüdür? Şimdi önümde muhtemelen 4-5 yıllık philips var sözde led(led aydınlatmalı sanırım) monitör çok kullanıldığı için 10'a yakın ölü pikseli var ve siyah ekranda bazen deliriyor hafiften. O yüzden iyi bi marka olsun istiyorum. Monitörler şunlar:

LG 19.5" 20M38A GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
ASUS 19.5" VX207NE Monitör
ViewSonic VA1903a 19" 5ms (Analog) LED Monitör Fiyatı
Samsung LS19F350HNMXUF 18.5" 14ms (Analog) PLS Monitör Fiyatı

Herkez "abi en az 23 inc al 30 inc al" falan diyorlar ama ben zevmiyorum koca ekrana bakmayı. oyun oynadığım yok zaten.
Şimdiden teşekkürler herkeze.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı