300 TL Mouse + Klavye Önerisi

121228

Kilopat
Makaleler
10
300TL gibi bir bütçem var. Mouse ve klavye önerisine ihtiyacım var, yardımlarınızı bekliyorum. Son olarak Mousepad'im yok mousepad için ise Klavye ve Mouse'dan kısmak istemiyorum onu nasıl halledebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G105+ Corsair Harpoon öneririm.

A4Tech Bloody v7ma.
Logitech G300s + mouse pad.
SteelSeries Rival 100.

Peki bu Mouse'lar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlar arasında bir seçim yapacak olsanız hangisini seçerdiniz? Son olarak SteelSeries Apex 100 adlı klavyeyi almak istiyorum sizce iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
A4Tech Bloody v7ma.
Logitech G300s + mouse pad.
SteelSeries Rival 100.

Peki bu Mouse'lar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlar arasında bir seçim yapacak olsanız hangisini seçerdiniz? Son olarak SteelSeries Apex 100 adlı klavyeyi almak istiyorum sizce iyi midir?
Ben 3'ünüde önermem çünkü hepsinden daha iyidir corsair, steelseries'de mouse ve klavyelerde kalitesiz kablo kullanıyor diye biliyorum.

Bildiğim tek şey mousepad kesinlikle alman. Mousepad olmadan hem skatezler daha çabuk aşınıyor hem de mouse için verdiğin parayı sonuna kadar kullanamıyorsun yani düzgün bir mousepad ile mouse tam anlamıyla yağ gibi akıyor.

O zaman Mouse konusunda seçimim G300s tarafından olacak.
Ben G300 pek önermiyorum biraz küçük bir mouse ve bazen makro tuşlarına yanlışlıkla basabiliyorsunuz. Ben kendim biraz daha sadelikten yanayım. Size önerim şu set olur:
Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set Fiyatı
STEELSERIES QcK+ XLarge Mousepad Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Aynı mousedan arkadaşım kullanıyor 1 yıldır mutlu şuan. Mousepad bende var bende mutluyum açıkçası ki çok tutulan bir mousepad zaten. Bu arada masanız ne kadar geniş bilemediğim için XLarge önerdim ama alanınız darsa medium falan da alabilirsiniz.

Aslında bu bütçenizi çok aşmıyor ama 10 TL daha verebilirseniz şunu da alabilirsiniz:
Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED Türkçe Klavye Fiyatı
Mousepad için önerim hep aynı olacaktır zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı