300 TL mouse önerisi

dddrr94

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi bütçem 300-350 TL'ye kadar çıkabilir. Gerçekten iyi bir mousea ihtiyacım var. Elim büyük olduğu için küçük mouse istemiyorum ve tutuşum pençe veya avuç içi diyebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım modeli önerebilirim. Asus ROG Pugio. Pençe tutuşu için tasarlanan bir mouse ve RGB desteği mevcut. Eline daha oturan bir mouse istiyorsan Glaius II modeline göz atmanda fayda var. Bu modelde de RGB desteği var.

Deneyecek yer bulamadım. Elime oturur mu diyorsunuz ya da başka önerileriniz var mı?
Cooler Master MM530'un orta elliler için avuç içi büyük elliler için avuç içi de pençe tarzda da kullanıma uygun. Malzeme yapısı ve ergonomisi son derece başarılı. Diğer arkadaşın önerileri de bir çok sağ el kullanıcısına uygun ve rahat ettirecek cinsten ürünler.

DSC_0152.jpg
DSC_0171.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master MM320'nin orta elliler için avuç içi büyük elliler için avuç içi de pençe tarzda da kullanıma uygun. Malzeme yapısı ve ergonomisi son derece başarılı. Diğer arkadaşın önerileri de bir çok sağ el kullanıcısına uygun ve rahat ettirecek cinsten ürünler.

MM530 olmasın o. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı