300 TL oyun faresi önerisi

300 - 325 TL bütçem var. Oyuncu mousesi önerir misiniz?
Aklımda Razer deatheader V2 Mini var. Sizce nasıldır veya başka bir mouse mi almalıyım?
O farede ve aynı sensörü kullanan Rival 3 ve Razer Viper Mini'de LOD sorunu var FPS oyunları oynayan biriysen almanı önermem onun dışında elinin eni ve boyunu ve fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen fingertip,claw,palm ona göre öneride bulunabiliriz.

O farede ve aynı sensörü kullanan Rival 3 ve Razer Viper Mini'de LOD sorunu var FPS oyunları oynayan biriysen almanı önermem onun dışında elinin eni ve boyunu ve fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen fingertip,claw,palm ona göre öneride bulunabiliriz.
fingertip şekilde kullanıyorum şuanda kullandıgım mause g300s
biliyorsundur küçük bir mause , fakat tıklamıyor artık bozuldu kenardaki makro tuşlarından tıklıyorum onlarında çok ömrü yok alalı 5 sene oldu
Hocam 300TL'ye Razer Deathadder V2 Mini nasıl alacaksınız?
Hepsiburada'da denk geldim 325 tl şuan

fingertip şekilde kullanıyorum şuanda kullandıgım mause g300s
biliyorsundur küçük bir mause , fakat tıklamıyor artık bozuldu kenardaki makro tuşlarından tıklıyorum onlarında çok ömrü yok alalı 5 sene oldu

Hepsiburada'da denk geldim 325 tl şuan
Attığım farelerden birini almanı öneririm G305'i bizzat kullanıyorum 19x10 el ölçüm var ve fareyi relax claw olarak kullanıyorum aşırı memnunum kablosuzdan sonra bir daha kabloluya asla geçmem ve fingertip tutuş içinde çok uygun bir faredir.

Attığım farelerden birini almanı öneririm G305'i bizzat kullanıyorum 19x10 el ölçüm var ve fareyi relax claw olarak kullanıyorum aşırı memnunum kablosuzdan sonra bir daha kabloluya asla geçmem ve fingertip tutuş içinde çok uygun bir faredir.
Aslında Logitech G305'e indirim bekliyordum. Ama bir türlü istediğim indirim gelmedi. Uzun süreden beri de G203 alsam mı diye düşünüyordum. Doların bu artışıyla birlikte alıp geçeyim dedim. Çok yoğun şekilde oyun oynayan birisi değilim.

En ucuz 228 lira ile Vatanda satılıyor. 169 liraya Mediamarkt ile çok uygun fiyata geliyor. Ara ara bu indirimleri yapıyorlar. Tekrar bu indirimler olur mu bilemiyorum.

Daha önce Vatan'da G203'e denemiştim. Elime uyuyor gibiydi. Bakalım gelsin görelim. :)

Uzun süredir Asus Rog Sica kullanıyorum. Yani memnunum ama biraz aşındı ve artık değiştireyim dedim. Tuş anahtarlarının değişebiliyor olması bana cazip gelmişti ama tuşları bozulmadan mouse değişiyor :D

Geri
Yukarı