300 TL oyun için kulaklık önerisi

Szymanski1907

Centipat
Daha fazla  
Evet merhabalar. Bir kulaklığım vardı ve artık bozulma raddesine geldi. O yüzden yeni bir kulaklık bakıyorum. Oyuncu kulaklığı olması lazım ve 300 TL bütçem var.

Bütçe artarsa XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe artarsa XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hocam bu kulaklık iyi midir?

Hocam sesi nasıl? Ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

1.5 yıldır kullanıyorum sesi gayet iyi genelde 8D 16D müzik dinliyorum bu sağa sola gidenler var ya. Oyunda da sesin sağdan mı soldan mı geldiğini rahat bir şekilde duyuyorum. Mikrofon kalitesine gelirsek. Gayet iyi cızırtı yapmıyor ayrıca arkasında kulaklığın ses açma kapama tuşu var sesi ne kadar fullesende vermiyor falan.

1.5 yıldır kullanıyorum sesi gayet iyi genelde 8D 16D müzik dinliyorum bu sağa sola gidenler var ya. Oyunda da sesin sağdan mı soldan mı geldiğini rahat bir şekilde duyuyorum. Mikrofon kalitesine gelirsek. Gayet iyi cızırtı yapmıyor ayrıca arkasında kulaklığın ses açma kapama tuşu var sesi ne kadar fullesende vermiyor falan.
Teşekkürler hocam eğer başka bir alternatif bulamazsam buna bakacağım

Bu değerlendirilebilir belki.

Az daha çıkılabiliyorsa

Nays kartla alırsanız güzel bir geri ödeme veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı