300 TL oyun kulaklığı önerisi

Yennefer

Hectopat
Hazır indirimler varken kendime kulaklık almak istiyorum. Çoğunlukla oyun için kullanacağım, ama arada müzik falan da dinleyeceğim. 250-300 TL'lik bir bütçem var. Şu anlık HyperX Cloud Stinger almayı düşünüyorum ama sizinde fikirlerinizi almak istedim. Daha önceden Rampage almıştım fakat 1 aya kalmadan kendiliğinden bozulmuştu. Gamepower, Snopy Rampage gibi firmalar hakkında çok fazla olumsuz yorum yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

O bütçede alabileceğin en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O bütçede alabileceğin en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önerin için teşekkürler bir bakayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı