300 TL oyuncu faresi önerisi

Gravax06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Selam arkadaşlar, ben yaklaşık 4-5 yıldır Everest'in 80 TL'lik (tabii ben aldığımda 30-40 falandı) oyuncu faresini kullanıyorum, ancak son birkaç aydır sol tık basmamaya başladı ve dolayısıyla oyunlarda ölüyordum. Benim için en fazla 300 TL'lik güzel ve kaliteli bir oyuncu faresi önerir misiniz?

Ben forumdaki arkadaşların da önerisi ile Asus TUF gaming M3 aldım indirimde iken. Mouse'dan memnunum fakat 300 liraya daha opsiyonlu mouse önerecek arkadaşlar olabilir indirimde vesaire. Asus markasına güvenebilirsin, her üründe kaliteyi yakalıyorlar. Itopya, incehesap gibi sitelerin indirimlerini kontrol et, bir çok model göreceksin. En sağlıklı yöntem o. Çünkü bugün 300 TL olan mouse, 3-4 ay önce muhtemelen 200 bandında idi. İndirimde olmayan mouse satın almak bana göre yanlış, ederinden fazla ödüyoruz.

Selam arkadaşlar, ben yaklaşık 4-5 yıldır Everest'in 80 TL'lik (tabii ben aldığımda 30-40 falandı) oyuncu faresini kullanıyorum, ancak son birkaç aydır sol tık basmamaya başladı ve dolayısıyla oyunlarda ölüyordum. Benim için en fazla 300 TL'lik güzel ve kaliteli bir oyuncu faresi önerir misiniz?
@Lux ultisi kullanan kedi 'nin hazırladığı rehbere bakabilirsiniz.

Ben olsam Logitech tercih etmezdim bu arada, çok samimi gelmiyor oyun konusunda Logitech markası. Dediğim gibi, logitech alacak da olsanız siz yine de indirimli ürünlere bakın teknoloji mağazalarından.

SteelSeries Rival 110 isimli fareyi önerebilirim. Bahsettiğim ürünü iki yılı aşkın süredir kullanmaktayım ve bugüne kadar bir sıkıntı çıkarmadı.

Önemli olan elinize oturması ancak F/P konusunda Lenovo olanı öneririm. 233 TL öyle bir mouse için mükemmel fiyat. Ama eliniz küçükse Rival 3 öneririm.

Önemli olan elinize oturması ancak F/P konusunda Lenovo olanı öneririm. 233 TL öyle bir mouse için mükemmel fiyat. Ama eliniz küçükse Rival 3 öneririm.
Hocam 350 TL'ye önerdiğiniz bir mouse var mıdır?

Amazon Prime ile bu fareyi almanı öneririm indirimdeyken kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fare ayrıca Amazon Prime üyeliğini 30 boyunca deneyebiliyorsun yani üyelik için bir ücret ödemiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı