300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

SteelSeries kaliteli değil Rampage Drop Plus kaliteli diyen kitle.
Alakası yok hocam. Bizzat deneyimlemiş insanların yorumlarına baktım. Drop Plus önerisi verenlerde ayrı bir kitle ama kulaklık iyi diyorlar bende almak isterim. 417 lira olmasa ve şikayetvar da satıcı ile ilgili şikayet olmasaydı alacaktım. Başka sitede de yok.

Alakası yok hocam. Bizzat deneyimlemiş insanların yorumlarına baktım. Drop Plus önerisi verenlerde ayrı bir kitle ama kulaklık iyi diyorlar bende almak isterim. 417 lira olmasa ve Şikayetvar'da satıcı ile ilgili şikayet olmasaydı alacaktım. Başka sitede de yok.

Bu fiyat bandında çok seçenek yok SteelSeries kendini kanıtlamış bir marka bu fiyat bandındaki kulaklıktan 1000 liralık kulaklık performansı bekleyenler tabii ki beğenmeyebilir.

Bütçeyi 50TL gibi genişleterek bim'DE650 liralardan 350'e düşecek olan Arctis 1'e bakabilirsin. Yarın geliyor.

Ayın 20'sinden sonra alabilirim ve gerçekten 50 TL bile veremem param kalmadı :/

Bu kulaklık varken kalanına bakmanıza gerek bile yok. Arctis 1 ve HS35'den çok daha iyidir 3 kulaklığı da denedim.

Bunu bende düşündüm ama kulaklık ta mikrofon açma kapama tuşu yok önemli kriter benim için.

Bu fiyat bandında çok seçenek yok SteelSeries kendini kanıtlamış bir marka bu fiyat bandındaki kulaklıktan 1000 liralık kulaklık performansı bekleyenler tabii ki beğenmeyebilir.
Evet mengene olarak kullanacağınız Siberia serisi ile muhteşem bir üne sahip kendileri Arctis 1 mobil oyunculuğa göz kırpıyor.

Geri
Yukarı