300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar, ben 300TL bir bütçeye sahibim ve bu fiyata kulaklık almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, ben 2 adet kulaklık buldum. Birisi Rampage Rogue 7.1 Gamepower Medusa Pro RGB olanı almayı düşünüyorum.

Rampage RGW9 COMFORT Siyah USB 7.1 Surround Sound RGB Oyuncu Mikrofonlu​

Bu almanı tavisye ederim ses ve oyun için fiyat performans kulaklıgı ses kartındaki chipset normalde 1000 tl lik kulaklıklarda var direkt al dua edeceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bir kulaklık buldum Rampage falcon X nasıldır.
Veya X titan adlı kulaklık sizce F/P midir?
Bu arada galiba Rogue alacağım ama eğer onu almassam Medusa alacağım arkadaşlar Tronsmart Sono'yu pek beğenmedim mikrofonu kötü geldi CH321 ise 7.1 olmadığı için tercih etmek istemiyorum başka 7.1 önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Hocam ben bir kulaklık buldum Rampage falcon X nasıldır.
Veya X titan adlı kulaklık sizce F/P midir?
Bu arada galiba Rogue alacağım ama eğer onu almassam Medusa alacağım arkadaşlar Tronsmart Sono'yu pek beğenmedim mikrofonu kötü geldi CH321 ise 7.1 olmadığı için tercih etmek istemiyorum başka 7.1 önerilerinizi bekliyorum.

Rampage alma, Gamepower alma!
7.1 O Kadar önemli bir özellik değil, sesi sanal olarak veriyor. Hatta bazı durumlarda işini zorlaştırıyor.
CH321 Veya Transmort Sono en iyileri.

Arkadaşlar, ben 300TL bir bütçeye sahibim ve bu fiyata kulaklık almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, ben 2 adet kulaklık buldum. Birisi Rampage Rogue 7.1 Gamepower Medusa Pro RGB olanı almayı düşünüyorum.
Uzun bir süre boyunca GamePower Medusa 7.1 / RGB olmayan kulaklığı kullandım.Mikrofonu pek iyi değildi fakat verdiği sesten gayet memnun kaldım.

Rampage alma, Gamepower alma!
7.1 o kadar önemli bir özellik değil, sesi sanal olarak veriyor. Hatta bazı durumlarda işini zorlaştırıyor.
CH321 veya transmort sono en iyileri.

Hocam şimdi CH321 almayı düşünüyorumda ses kartında mikrofon açıp kapatma özelliği var değil mi bir de yazılımı.
Son olarak bir şey sormak istiyorum CH321 mi Tronsmart Sono mu yoksa havit Gamenote H2002D mi daha iyidir.
@theYagi

Son düzenleme:
Hocam şimdi CH321 almayı düşünüyorumda ses kartında mikrofon açıp kapatma özelliği var değil mi bir de yazılımı.
Son olarak bir şey sormak istiyorum CH321 mi Tronsmart Sono mu yoksa havit Gamenote H2002D mi daha iyidir.
@theYagi
CH321 Aldım kullandım mikrofon gayet iyi sesler orta ama kablo sorun çıkardı birbirine girip yıpranıp bozuldu önermem alma

CH321 aldım kullandım mikrofon gayet iyi sesler orta ama kablo sorun çıkardı birbirine girip yıpranıp bozuldu önermem alma.

Kankacım sipariş ettim galiba yarın gelecek bu arada CH321 sipariş etmedim Sharkoon sgH30 sipariş ettim bende de Rampage vardı onunda kablosu dolandı o yüzden değiştiriyorum zaten teşekkür ederim yorumun için.

Arkadaşlar iptal ettim 310 TL'ye sipariş etmiştim aynı firma indirime sokmuş ürünü 249 TL şu an sizce 249TL'ye o kulaklığımı almalıyım yoksa başka bir kulaklıkmı almalıyım 7.1 olmasını istiyorum Cooler Master istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı