300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
300TL

Biraz daha fazla fiyatı ama iyi olduğunu duymuştum fiyatına göre.

Gamepower olanını kullanıyorum alalı fazla olmadı ama şu anlık fiyatına göre iyi buldum kablosu biraz birbirine giriyor düzeltmekle uğraşmadım öyle kullanıyorum. Rampage rm K1 Pulsar'dan geçmiştim fiyat farkı olmasına rağmen pek bir fark göremedim mikrofonu fena sayılmaz ama dışarıdan sesi karşıya veriyor diyebilirim klavye sesi falan. Onun harici ses fazla açılırsa dışarıya gene ses veriyor biraz. Gamenote olanını alacaktım ama jak girişli olduğundan dolayı vazgeçtim isterseniz siz alabilirsiniz. Ve evet, yazmayı unutmuşum 3D özelliğini açınca arkadan hafif bir ses geliyor pek cızırtıya benzemeyen. Sizin için sıkıntıysa almayabilirsiniz oyun anında sesi duymuyorum ama müzik dinlerken belli oluyor.

Son düzenleme:

Biraz daha fazla fiyatı ama iyi olduğunu duymuştum fiyatına göre.

Gamepower olanını kullanıyorum alalı fazla olmadı ama şu anlık fiyatına göre iyi buldum kablosu biraz birbirine giriyor düzeltmekle uğraşmadım öyle kullanıyorum. Rampage rm K1 Pulsar'dan geçmiştim fiyat farkı olmasına rağmen pek bir fark göremedim mikrofonu fena sayılmaz ama dışarıdan sesi karşıya veriyor diyebilirim klavye sesi falan. Onun harici ses fazla açılırsa dışarıya gene ses veriyor biraz. Gamenote olanını alacaktım ama jak girişli olduğundan dolayı vazgeçtim isterseniz siz alabilirsiniz. Ve evet, yazmayı unutmuşum 3D özelliğini açınca arkadan hafif bir ses geliyor pek cızırtıya benzemeyen. Sizin için sıkıntıysa almayabilirsiniz oyunlar anında sesi duymuyorum ama müzik dinlerken belli oluyor.

Attığınız Game Power güvenilir değil gibi hocam her yerde 650 TL'den başlıyor fiyatı.

Bu model iyidir hocam.
Aynı zamanda Galax Sonar 2'de tercih edilebilir. Bu bütçede daha fazla model maalesef yok.

Şunu da bütçeyi gerçekten ayarlayamazsanız alabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı