300 TL PC için gamepad önerisi

Sanırım garanti süreci sıkıntılı, 1 ay oluyor diye biliyorum onun dışında performans, dayanıklılık, senkronizasyon kısmında sorun yasarmiyim?
Tuş düzeni dışında sıkıntı yaşamazsınız, pc oyunlarında hala PlayStation düzeni gelmemek gibi bir misyon edindiler. Onun dışında A'dan Z'ye tüm özelliklerini native olarak bütün oyunlar, Steam, PS Now, emülatörler destekliyor. Şarjı 5-6 saat gidiyor diye biliyorum. Micro-USB ile şarj ediyorsunuz. Sıkıntı olmaz. Fakat dediğim gibi, garanti sorgulama yapın. Amaç garanti sorgulamak değil, orjinal ürün olup olmadığını anlamak.

Cevaplar için teşekkürler. 2.el alışverişe güvenmeyen birisiyim bu yüzden sanırım v2 alacağım, teşekkürler.
.
Son olarak ds4 ile birlikte bir kablo mu almam gerekiyor? Bu kablo sadece şarj için mi yoksa bilgisayara bağlamak için mi?

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler. 2.el alışverişe güvenmeyen birisiyim bu yüzden sanırım v2 alacağım, teşekkürler.
.
Son olarak ds4 ile birlikte bir kablo mu almam gerekiyor? Bu kablo sadece şarj için mi yoksa bilgisayara bağlamak için mi?
Micro-USB yoksa temin etmeniz gerekir. Bluetooth vasıtasıyla PC'ye bağlayabilir veya isterseniz kabloyla da bağlayabilirsiniz. Bu arada hızlı şarj adaptörüyle DualShock 4 yanma vakaları var, dikkat edin.

İlk defa gamepad alacağım bu yüzden kafamda birkaç soru işaretim kaldı açıkcası.

İlk olarak DS4'ün orijinal hali olmadığı için ve kablosuz şekilde geldiği için fikrim değişti.

F310'a dair genel olarak güzel yorumlar var. Kablolu olduğunu görüyorum. Resimlere baktım da kablolu olduğu için pil kullanılmıyor sanırım değil mi?

İlk defa gamepad alacağım bu yüzden kafamda birkaç soru işaretim kaldı açıkcası.

İlk olarak DS4'ün orijinal hali olmadığı için ve kablosuz şekilde geldiği için fikrim değişti.

F310'a dair genel olarak güzel yorumlar var. Kablolu olduğunu görüyorum. Resimlere baktım da kablolu olduğu için pil kullanılmıyor sanırım değil mi?
Hocam F310 veya F710 kesinlikle DualShock 4 kalitesinde olamaz. Evet belirli bir kalitenin üstünde bu gamepadler fakat DualShock 4 değil ne yazık ki. Ayrıca pcye taktığınızda bunları Xbox olarak tanır. Fakat tabiki bütçeniz için F310 iyi bir gamepaddir. F710 kablosuz modelidir.

Geri
Yukarı