300 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
300-350

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Güzel bir Red Switch RGB klavye istiyorum. Ortalama 300-350 TL civarı bütçem. Saber'i çok düşündüm fakat kronik sorun varmış. Trust GXT 980'de de MS sorunu ve ışık problemi varmış.

Merhaba. Güzel bir Red Switch RGB klavye istiyorum. Ortalama 300-350 TL civarı bütçem. Saber'i çok düşündüm fakat kronik sorun varmış. Trust GXT 980'de de MS sorunu ve ışık problemi varmış.

Gamepower Ogre RGB düşünebilirsin. Gamepower'i ne kadar önermesemde kendi klavyem olduğu için ve bu fiyat bareminde istediğin standartlarda klavye bulmak çok zor olduğu için alınabilir.

Bunun dışında yok alternatif.
Gamepower Ogre RGB düşünebilirsin.
Düşünmesin.

Bunun dışında yok alternatif.

Düşünmesin.

Bu kadar Gamepower hateri olmanın bir anlamı yok ben de kötü olduğunun farkındayım ama bir klavyeye 800TL + veremem. Ayrıca ogrede istediğim bütün standartlarda var ve hiçbir sorunu yok. 6 aydır kullanıyorum.

Daha altıncı ayda bir sorun olmayabilir, 2 sene sonra büyük ihtimalle sizin de bazı tuşlarınız basmayacak.

Benim şuan "D", "E" ve "M" tuşlarım basmıyor. Bu klavye ilk piyasaya geldiğinde almıştım, o zaman cahilim tabii.

Bu ürünün ve teknik servisinin kalitesiz bir çöp olduğunu değiştirmiyor.

Logitech ve SS'te çöp. Arctis 3 mikrofon bozuk, Rival 110 optik sorunu, G230 kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor, G300S ilk önce sol tuşu bozuldu garantiden geldi sağ tuşu bozuldu. Fanboyluğa gerek yok bu markalarda çöp.Ürünleride 1-2 yıl boyunca max 2-3 kere yere düşürmüşümdür.Razer Electra V2 kullandım onunda mikrofonundan ses gelmiyordu.

Bu ürünün ve teknik servisinin kalitesiz bir çöp olduğunu değiştirmiyor.

Ürünün çöp olduğu kararına nasıl vardın. Ayrıca diğer ekipmanım olan SteelSeries Rival 310'u teknik servis yetersizliğinden garantiye gönderemiyorum. Hangi firmanın teknik servisi yeterli düzeyde?

Geri
Yukarı